Annemarieborlind.cz

Provize: 14%, 7% pro cashbackové portály a 6% pro kupónové weby

ANNEMARIE BÖRLIND Natural Beauty

Německá přírodní kosmetická značka s více než 60 letou tradicí, která podporuje sociálně-ekologické projekty po celém světě. Filozofií společnosti je respektování životních hodnot, úcta k přírodě a k člověku.

ANNEMARIE BÖRLIND nabízí široký sortiment produktů pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. Jsou mistrem v skin care a anti-agingu. Ať už jde o citlivou, problémovou pokožku nebo pokožku, která potřebuje regeneraci, nebo anti-aging nabízejí celé série péče v 5 krocích, a to: čištění pleti, tonizace/sérum, denní krém, noční krém, oční krém, maska.

ANNEMARIE BÖRLIND je dnes synonymem moderní přírodní péče o pleť. Udržitelnost je pro nás nejvyšší princip. Proto je pro nás důležité neustále se rozvíjet a přispívat ke snižování CO2, snižování odpadu, důstojné práci a ochraně životního prostředí. S udržitelnou výrobou, ekologickými obaly, spravedlivými mzdami a humánními pracovními podmínkami na celém světě chceme posílit naši ekologickou a sociální udržitelnost.

Prvky k dispozici

 • Bannery
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media

Povolení

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Přímé PPC
 • Google CSS
 • Externí kupóny
Přímá PPC kampaň je povolená, brandové klíčové slovo včetně překlepů musí být ve vylučujících klíčových slovech v Adwords. Google Shopping CSS partneři jsou v této kampani povolení. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy. Provize za zprostředkování B2B objednávek mohou být zamítnuty.

Důležitá informace pro publishery

Inzerent si sám schvaluje publishery do kampaně. Poprosím Vás, abyste do poznámky v žádosti o přidání do kampaně napsali co nejpřesnější a nejjasnější způsob propagace kampaně.
Do kampaně bude schválen publisher, který bude na webu publikovat obsah, který koresponduje s prémiovou prezentací produktu značky Annemarie Borlind.

V přírodní kosmetice ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty naleznete:
PLEŤOVĚ KOMPATIBILNÍ A DERMATOLOGICKY OVĚŘENÉ SLOŽKY
Je pro nás důležité, abyste znali typ a původ přírodních surovin v našich produktech, a abyste věděli, jakým způsobem se vyrábějí. Není totiž důležité jen to, že kosmetika obsahuje rostlinné složky, ale také to, odkud tyto suroviny pocházejí a jakým způsobem byly získány a zpracovány, a zda při jejich pěstování nebyly používány herbicidy, pesticidy nebo jiné toxické látky.

ROSTLINNÉ VÝTAŽKY Z CERTIFIKOVANÉHO ORGANICKÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ
Přírodní suroviny v našich produktech pocházejí většinou z certifikovaného organického zemědělství, nebo sběrem z volné přírody, a následně je zpracováváme výlučně v centrále naší společnosti v německém městě Calw uprostřed Černého lesa. Naše produkty obsahují vzácné rostlinné ingredience z celého světa, ale také z našich vlastních lokálních zdrojů. Používáme pouze vysoce kvalitní suroviny – hodnotné, za studena lisované rostlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, aktivní ingredience z moře a prvotřídní vitamíny.

VEGETARIÁNSKÉ A VEGÁNSKÉ SLOŽENÍ
Naše veganské přípravky jsou označeny etiketou na balení „VEGAN“. Všechny produkty jsou bez obsahu parabenů a derivátů minerálních olejů (silikonů, MOAH, parafínů).

SLOŽENÍ BEZ ŽIVOČIŠNÝCH VÝTAŽKŮ
Již od samotného vzniku naší kosmetické značky jsme odmítli používat v našich produktech výtažky z mrtvých živočichů. Produkty ANNEMARIE BÖRLIND jsou převážně veganské. Ve výjimečných případech používáme suroviny jako včelí vosk, protože mají své specifické vlastnosti a nelze je získat jiným způsobem.

ŽÁDNÉ GENETICKY MODIFIKOVANÉ SUROVINY
Jsme zásadně proti jakýmkoli formám zneužívání přírodních zdrojů. Kdykoli je to možné, používáme rostliny z certifikovaného organického zemědělství nebo z volné přírody. Také striktně odmítáme v našich přípravcích používat geneticky modifikované suroviny. Pro naši přírodní kosmetiku platí zásadní NE geneticky modifikovaným rostlinám a surovinám z nich získaných.

NAŠE VLASTNÍ PRAMENITÁ VODA
Uprostřed Černého lesa, z hloubky 166 metrů vyvěrá čistá a velmi měkká pramenitá voda. Na rozdíl od vody z vodovodu není chemicky ošetřena. Tento pramen nese jméno po Walteru Lindnerovi, manželovi průkopnice přírodní kosmetiky Annemarie Lindner a spoluzakladateli naší kosmetické značky ANNEMARIE BÖRLIND – Natural Beauty.
Jelikož velmi dobře víme, že chlór, zbytky pesticidů či herbicidů, umělé hormony a další škodlivé látky, se při konvenčním čištění odpadních vod nelze zcela odstranit, do našich produktů používáme výlučně vodu z tohoto podzemního rezervoáru. Je to čistá, přírodní, pramenitá voda bohatá na minerály jako je draslík, magnesium, kalcium či zinek, a tak je optimálním základem produktů naší pleťové péče.

CERTIFIKOVANÁ A PROKAZATELNÁ ÚČINNOST
Naše kosmetika splňuje ty nejpřísnější certifikáty pro přírodní kosmetiku jako je například EcoControl, CSE (Certified Sustainable economics), GMP, Vegan, a také směrnice EU. Naše přípravky navíc více než čtyřicetkrát ověřily

VÝROBA PŘÁTELSKÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ I K ČLOVĚKU
Získávání surovin do našich přípravků probíhá šetrným způsobem tak, aby při tom nedocházelo k poškozování životního prostředí. Stejně významná je pro nás jako výrobce sociální zodpovědnost.
V dnešní době je otázka trvale udržitelného rozvoje a potřeba ochrany naší planety stále palčivější. V tomto duchu se nese i filozofie naší výroby – vyvíjíme a vyrábíme účinnou kosmetiku způsobem, který respektuje přírodu a životní prostředí, a zároveň respektuje a chrání člověka.

TOP NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY :
818 / Energizer z pomarančových kvetov 50ml
600279 / 2 fázový hyaluron shake 50ml
600466 / Revitalizér z ružových kvetov 50ml
906 / Enzýmový peeling 30gr
893 / Anti-aging krémová maska 50ml
846 / System Absolute anti-aging vyhladzujúci očný krém
844 / System Absolute anti-aging denný krém LIGHT
843 / System Absolute anti-aging denný krém
600078 /Naturoyale Biolifting Denný krém 50ml
600080 / Naturoyale Biolifting očný krém a ústne kontúry 15 ml
61 / LL Regeneration System Vitality regeneračný denný krém 50ml
60 / LL Regeneration System Vitality regeneračný nočný krém 50ml
675 / Purifying care System Cleansing Čistiaci gél na problémovú pleť 150ml
677 /Purifying care System Cleansing pleťový krém 75ml
600069 / Aquanature System Hydro Osviežujúca čistiaca pena 150ml
600072/ Aquanature System Hydro Vyhladzujúci hydratačný denný krém 50ml

TOP SEZÓNA :
Celoročně stabilní tržby
Léto – KVĚTEN / ČERVEN / JUL – Sun produkty, 2 fázové shaky, Aquanature System Hydro
TOP sezóna = říjen / listopad / prosinec = kosmetické sady, linie SYSTEM ABSOLUTE anti-aging, NATUROYALE BIOLIFTING + ostatní

Při propagaci je třeba používat všechny parametry, které se nacházejí v odkazech v naší administraci. Odstranění parametrů může mít za následek nefunkčnost trackingu nebo zamítání provizi.

Články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?