O nás

Affiliate meetupy HotDognet

Několikrát ročně pořádáme affiliate meetupy pro publishery s názvem HotDognet. Dvakrát ročně se již tradičně koná v Bratislavě – Vánoční a Letní. V posledních letech ale přibyly také HotDognety v Maďarsku, Česku, a dokonce v Rumunsku.

Je pro nás důležité vzdělávat publishery, spojovat je a předávat jim nejen naše know-how. Proto jsou tyto meetupy organizačně a obsahově určeny právě jim. Inzerenti potřebují stále nové a kvalitní publishery. A platforma jako HotDognet, kde se vytvoří prostor pro networking, je ideální.

Affiliate marketing na konferencích

Často a rádi vystupujeme na konferencích, které šíří dobré jméno affiliate trhu. Přednášíme jak na Slovensku, tak v Česku, Maďarsku či v Rumunsku.

Je pro nás důležité, abychom se osobně potkávali s lidmi z oboru a byli v neustálém kontaktu s trendy a možnostmi, které affiliate přináší. Proto nevynecháváme ani e-commerce plesy, sportovní akce či různé „campy“ jako WordCamp nebo BarCamp.

Knížka pro inzerenty o affiliate kampaních

V rámci vzdělávání nezapomínáme ani na inzerenty. Pro ně jsme připravili odlehčenou verzi naší knihy o affiliate marketingu, kde jsou klíčové věci o affiliate určené přímo pro inzerenty. Informace jsou jak pro e-shopy a e-commerce projekty, které se na affiliate chystají, tak pro ty, kteří již kampaně spuštěné mají a třeba nejsou s výsledky spokojeni. Dozvědí se jak nastavit affiliate kampaň správně, férově a hlavně efektivně pro všechny strany a jak ji dlouhodobě udržet úspěšnou.

Knížku máme ve slovenštině, češtině, a dokonce v maďarštině. Obsahuje také odkazy na desítku videí a mnoho ukázkových příkladů. Chcete jeden výtisk? Stačí se nám ozvat a my vám ji pošleme 😉

Přednášky na školách

Knížka ve skladu nemá žádaný účinek. Využíváme proto toho, že často a rádi chodíme přednášet o affiliate marketingu na vysoké školy a odborné konference. Knihu používáme třeba jako učebnici, která ukáže studentům a návštěvníkům, jak se mohou stát publishery a tvořit online projekty.

Studenti o to jeví zájem a často se z nich stávají reálni aktivní publisheři sítě, což nás velmi těší. U každé knížky se cca polovina rozdá právě studentům. Protože edukace je důležitá a my ji děláme a vždy dělat budeme.