O nás

Vydáváme odborné knihy o online a affiliate marketingu pro celé Česko-Slovensko

V rámci rozšiřování sítě si zakládáme na tom, že pomáháme vzniku nových affiliate webů i publisherů, pracujeme s nimi při vzniku projektu i při jejich rozvoji. To je pro naše inzerenty klíčové – aby získali kvalitní publishery. Proto jsme za posledních několik let vydali 4 odborné publikace zaměřené právě na podporu publisherů. Přestože víme, že tím v podstatě pomáháme i naší konkurenci, někdo to dělat musí. Je škoda, že konkurence nevěnuje na růst těchto projektů něco ze svého zisku také. Ale je to budoucnost, za kterou budeme bojovat pro inzerenty i publishery.

Náš poslední počin se dostal do čísel, která málokdo čekal. První kniha měla necelých 120 stran, ta poslední, určená přímo blogerům, má přes 400 skvělých stran. Podílelo se na ni přes 40 odborníků a osobností z tohoto oboru. Jsme přesvědčeni, že naše publikační činnost posune trh dopředu. To je to, co udělá affiliate marketing ještě výkonnějším, děláme to pro celý trh, ne jen pro sebe.

Online marketing

Tvorba vydělávajícího webu

Komplexní publikace od 30 profesionálů z oblasti online marketingu přibližuje svět i některá zákoutí online marketingu. V detailu se zaměřuje hlavně na affiliate marketing a tvorbu úspěšného publisherského webu. Knížka pochází z prvního vydání z roku 2018, které bylo v roce 2019 aktualizované a doplněné na konečných více než 500 stran.

Blog Hero Academy

Tvorba úspěšného, vydělávajícího webu

Blogeři jsou v době „prázdných“ influencerů ohrožený druh. Proto jsme se rozhodli vydat knížku na podporu celého blogerského trhu. Samozřejmě, dáváme do popředí affiliate marketing jako jednu z možností monetizace. Na knížce pracovalo přes 40 blogerů a odborníků na online marketing a 95 % obsahu se liší od knížky o online marketingu.