Služby Inzerentům

Affiliate síť jako klíčový partner

Rozdíl mezi sítí Dognet a jinými velkými (affiliate) řešeními je v tom, že máme jiný přístup. Často a rádi děláme věci, které „velké“ ani nenapadnou, nebo to dělat prostě nemůžou. Neposkytujeme jen technické řešení, ale komplexní službu.

Přidejte se do férové affiliate sítě, které věří tisíce e-shopů a publisherů

Google Rating
Google Rating 95 recenzií
4.9
Facebook Rating
Facebook Rating 104 recenzií
4.9

Když jsem hledal společnost pro affiliate spolupráci, rozhodl jsem se pro Dognet z několika důvodů. Za prvé působí jak na českém, tak na slovenském trhu, dále mě přesvědčily podmínky a hlavně vstřícný přístup zástupců firmy Dognet. Prvotní intergace byla přes technickou neflexibilitu naší společnosti snadná a rychlá, během následné komunikace mě těší především transparentnost a přehled o výkonu. Naše vzájemná spolupráce je sice relativně krátká, ale hned od začátku nejen splnila, ale dokonce předčila moje očekávání, a já se těším že bude ještě dlouhodobá a nadále úspěšná.

Šimon Radil

Internet Marketing Manager, Möbelix 

Co tedy od nás dostanete?

  • Zastřešení vyplácení publisherů
  • Základní akvizici nových publisherů do programu
  • Komunikace s TOP partnery pro vaši kampaň
  • Propagaci programu na sociálních sítích a v mailingu
  • Pomoc při správě programu a případně i při vyhodnocování
  • Aktivní dohled nad kvalitou trafficu

Dlouhodobá spolupráce

Je naším cílem, abyste měli účinný affiliate program. Když nebudete spokojení a nebude vám to vycházet, nemůžeme být spokojení ani my. „Chytíme vás za ruku“ a provedeme celým procesem. Není to o tom, že bychom vám dali prázdný systém a nechali vás dělat, co chcete.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Zakládáme si na komunikaci

Dognet si zakládá na rychlé komunikaci a vzdělávání trhu. Proto, jak pro samotné inzerenty, tak pro celou síť děláme pravidelnou akvizici publisherů s cílem získat co nejlepší výkon pro affiliate kampaně.

To, co je v jiných sítích placenou službou, děláme my automaticky a jako součást našich služeb. Všechno s cílem poskytnout co nejlepší služby jak inzerentům, tak publisherům.

Roman Dobiáš

Country Manager Dognet Czechia

Stejně férový přístup a služby poskytujeme v celé CEE. Hlavními trhy jsou pro nás Slovensko, Česko, Maďarsko, ale kampaň umíme zastřešit i pro Rumunsko, Polsko a pro rok 2020 i Slovinsko a Chorvatsko.

Jsme tu pro vás.