Služby Inzerentům

Affiliate síť jako klíčový partner

Rozdíl mezi sítí Dognet a jinými velkými (affiliate) řešeními je v tom, že máme jiný přístup. Často a rádi děláme věci, které „velké“ ani nenapadnou, nebo to dělat prostě nemůžou. Neposkytujeme jen technické řešení, ale komplexní službu, která funguje pouze na succes fee modelu.

Přidejte se do férové affiliate sítě, které věří tisíce e-shopů a publisherů

Google Rating
Google Rating 95 recenzií
4.9
Facebook Rating
Facebook Rating 104 recenzií
4.9

Když jsem hledal společnost pro affiliate spolupráci, rozhodl jsem se pro Dognet z několika důvodů. Za prvé působí jak na českém, tak na slovenském trhu, dále mě přesvědčily podmínky a hlavně vstřícný přístup zástupců firmy Dognet. Prvotní intergace byla přes technickou neflexibilitu naší společnosti snadná a rychlá, během následné komunikace mě těší především transparentnost a přehled o výkonu. Naše vzájemná spolupráce je sice relativně krátká, ale hned od začátku nejen splnila, ale dokonce předčila moje očekávání, a já se těším že bude ještě dlouhodobá a nadále úspěšná.

Šimon Radil

Internet Marketing Manager, Möbelix 

Co tedy od nás dostanete?

  • Systém bez vstupních nebo paušálních poplatků téměř pro každého
  • Zastřešení vyplácení publisherů
  • Základní akvizici nových publisherů do programu
  • Komunikace s TOP partnery pro vaši kampaň
  • Propagaci programu na sociálních sítích a v mailingu
  • Pomoc při správě programu a případně i při vyhodnocování
  • Aktivní dohled nad kvalitou trafficu

Dlouhodobá spolupráce

Je naším cílem, abyste měli účinný affiliate program. Když nebudete spokojení a nebude vám to vycházet, nemůžeme být spokojení ani my. „Chytíme vás za ruku“ a provedeme celým procesem. Není to o tom, že bychom vám dali prázdný systém a nechali vás dělat, co chcete.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Zakládáme si na komunikaci

Dognet si zakládá na rychlé komunikaci a vzdělávání trhu. Proto, jak pro samotné inzerenty, tak pro celou síť děláme pravidelnou akvizici publisherů s cílem získat co nejlepší výkon pro affiliate kampaně.

To, co je v jiných sítích placenou službou, děláme my automaticky a jako součást našich služeb. Všechno s cílem poskytnout co nejlepší služby jak inzerentům, tak publisherům.

Roman Dobiáš

Country Manager Dognet Czechia

Stejně férový přístup a služby poskytujeme v celé CEE. Hlavními trhy jsou pro nás Slovensko, Česko, Maďarsko, ale kampaň umíme zastřešit i pro Rumunsko, Polsko a pro rok 2020 i Slovinsko a Chorvatsko.

Jsme tu pro vás.