O nás

Jsme lokální affiliate síť, která 100% rozumí trhu i svým partnerům. Zastřešujeme již přes 0 kampaní a v síti máme 0 konverzí s obratem přesahujícím 0 Kč. Publisherům jsme vyplatili provize v celkové výši přes 0 Kč.

Síť jako férový partner pro vaše affiliate kampaně

Jsme tu pro naše partnery, kterými jsou inzerenty a publisheři, už více než 6 let. Nejsme jen technické řešení nebo lokální pobočka jiné sítě, affiliate dáváme jako službu s důrazem na její kvalitu. Síť jsme budovali na zelené louce, a proto je nastavená tak, jako i celá naše firma – férově. Pro inzerenty a publishery často přinášíme doslova modré z nebe jen proto, aby se o nás mohli opřít a kampaně splňovaly jejich požadavky.

 

Proč právě Dognet?

Na trhu existuje několik affiliate sítí. Principy fungování jsou stejné, ale každá síť se na něco specializuje. Na co my? V Dognetu pracujeme se širokým spektrem publisherů – od největších po malé blogery – a zaměřujeme se hlavně na obsahové publishery, kteří tvoří velkou přidanou hodnotu. Také neustále monitorujeme kvalitu trafiku a podmínky kampaní.

Sami kontrolujeme co se v síti děje, kvalitu trafiku a konverzí a na tomto přístupu kie správě kampaní si zakládáme. Také proto se na nás spoléhají stovky inzerentů a tisíce publisherů – usnadňujeme jim život a vytváříme co nejlepší prostředí pro kooperaci.

Štefan Polgári

Managing Director a zakladatel sítě Dognet

Budu upřímný, tak jako jsem v životě i v byznysu. Síť jsme začali budovat jako ryze slovenskou již před více než 6 lety. Chtěli jsme přinést plnohodnotnou affiliate síť a služby nejdříve na Slovensko. Postupem času jsme se hodně naučili a z one-man show jsme se stali týmem s aktuálně 15 členy týmu.

Dognet není jen technické řešení, pouhý systém a ani síť ze zahraničí. Je to služba, za kterou stojí reální lidé, na které se můžete spolehnout.

Postupem času jsem přišel na to, že náš přístup funguje, je inovativní a partneři jej oceňují. Proto jsem se rozhodl jej rozšířit do Česka, později v Maďarska či na Balkán. Proč? Protože si nehrajeme na mistry světa, ale posloucháme, co od affiliate kanálu očekávají jak inzerenti, tak publisheři. Žádný partner pro nás není samozřejmý, ke každému přistupujeme individuálně.

Upřímně, možná sice nemáme nejlepší technické řešení na trhu. Jsou tu i lepší „ajťáci“. Co ale vím určitě, je, že náš systém umí na 100 % pokrýt to, co inzerent a publisher reálně potřebuje a vyžaduje. Jde hlavně o to, že náš systém není produkt, ale jen nástroj pro poskytovanou službu.

Síť stavíme na službě, komunikaci, profesionalitě a přidané hodnotě.

A to je to, co si myslím, že inzerent i publisher od sítě potřebuje. Je to jako v závodech F1 – nevyhrává ten, který má nejrychlejší monopost, ale ten, který má nejlepší tým a jezdce. A na ten tým jsem upřímně hrdý. Ne na zdrojový kód, ale lidi, kteří tvoří Dognet.