Setkejme se osobně na Baselinker Expo 2024

Setkejme se osobně na Baselinker Expo 2024

Výhodou konferencí je, že máte vše na jednom místě. Na Baselinker Expo – Marketplace Summit 2024 si můžete užít přednášky o novinkách z e-commerce a najdete k tomu spoustu dalších užitečných informací, které váš e-shop potřebuje. To je důvod, proč tam letos nebude chybět ani Dognet.

Získejte nové poznatky a vylaďte svůj e-commerce projekt k ještě lepšímu fungování. Na konferenci si užijete více než 40 hodin přednášek, workshopů, prezentací a sdílených zkušeností zaběhnutých e-shopů. Kromě toho je k dispozici konzultační zóna a na závěr networkingová afterparty pro vystavovatele a VIP účastníky.

Vstup na Marketplace Summit je pro všechny majitele e-shopů zdarma, počet je však omezen na 2 000 účastníků.

Chci lístky na Baselinker Expo 2024

4. 4. 2024 se setkáme v Praze. Konference bude zaměřena zejména na marketplaces a mezinárodní expanzi online prodejců. Kromě Dognetu se na akci ukáží i další velikáni e-commerce, jako například Amazon, Allegro, Kaufland nebo Heureka.

Návštěvníci se setkají s více než 50 vystavovateli, mohou se zúčastnit různých workshopů, přednášek a užít si networking. Celou akci bude moderovat ikona českého e-commerce Tomáš Braverman, bývalý CEO společnosti Heureka.

 

Jak pomůže affiliate při expanzi?

Mezi hlavními speakry bude i náš country manažer pro Českou republiku Roman Dobiáš. Tématem bude možnost využití affiliate marketingu při expanzi do zahraničí.

Zvyknu říkat, že affiliate marketing je „doplněk stravy pro váš e-shop“. Jako samotný online marketingový kanál e-shop sice nepotopí ani nezachrání, ale může pomoci. Při správném pochopení, nastavení a řízení jej lze využít k zajímavému zvýšení návštěvnosti a objednávek. Běžně to je mezi 5 – 15 %. Vždy záleží na tom, jak atraktivní affiliate kampaň je pro publishery a jak se o affiliate partnery a samotnou kampaň staráte. V mé přednášce si povíme, jak využít specifika, výhody a přednosti affiliate marketingu při expanzi na nové trhy včetně několika konkrétních příkladů.

 

Těšíme se na vás v našem stánku

Zastavte se v našem stánku, kde si při dobrém drinku promluvíme o možnostech zapojení affiliate marketingu pro váš e-shop nebo projekt. Probereme si základy spolupráce, co od ní můžete očekávat, kdy s ní začít. Důležité pro nás je, abychom kampaň nastavili ekonomicky a strategicky dlouhodobě udržitelným způsobem, který bude dávat smysl pro obě strany.

Má už váš e-shop affiliate kampaň? Přijďte si popovídat o optimalizaci kampaně nebo o její výkonnosti. Co lze udělat lépe, co se vám líbí a co ne. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Těšíme se na vás.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?