Staňte se inzerentem

Našim 0 inzerentům zvýšili affiliate kampaně obrat až o 30%. Dodnes jsme pomohli inzerentům získat 0 objednávek s celkovým obratem 0 Kč. Přes naší affiliate síť získáte přístup k tisícovkám online katalogů, blogů a influencerů. A to vše na čistě provizním principu, bez platby za zobrazení či prokliky.

Chci se stát inzerentem

Co dokáže affiliate marketing přinést?

Každý e-shop se dostane do stavu, kdy se už víc spendovat v PPC, RTB nebo víc tlačit na Facebook nevyplatí. Právě tehdy je ta správná doba sáhnout po affiliate marketingu, který otevírá nové příležitosti.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Působení 4home v rámci affiliate sítě Dognet na českém i slovenském trhu vnímáme velmi pozitivně. Měsíčně nám tato spolupráce přináší stovky realizovaných transakcí, které navíc často přichází od zcela nových zákazníků. To vše je způsobeno aktivním přístupem publisherů, kteří jsou schopni naše produkty prezentovat kreativním způsobem na místech, na která bychom se sami jen velmi těžko dostávali.

Jan Skalický

Online Marketing Manager, 4Home a. s.

Otevřené dveře k novým zdrojům trafficu

Zapojením se do affiliate sítě získáte přístup k tisícům nových médií, která byste jinak oslovit nedokázali, resp. dokázali jen velmi těžko. Největší affiliate publisheři často vytvářejí projekty, které jsou přímo tvořené za účelem využívání affiliate kampaní. A právě k nim si můžete otevřít dveře skrz vlastní affiliate kampaň, kterou vám umí profesionálně zastřešit ve všech směrech právě síť Dognet.

Obsahoví publisheři jako priorita

Zaměřujeme se na získávání a spolupráci hlavně s obsahovými publishery. Samozřejmě, obsluhujeme i všechny relevantní cashbacky a kuponové weby, ale obsahoví publisheři – magazíny, katalogy, recenzní weby a podobně – jsou pro nás prioritou.

  • Recenzní weby
  • Katalogy produktů
  • Magazíny
  • Blogy
  • Cashbackové systémy
  • Kuponové weby
  • Influenceři (FB, Instagram, YTB)

Celý tým na akvizici a komunikaci s publishery věnuje pozornost tomu, aby každý relevantní publisher věděl o všech kampaních, které by ho mohly zajímat. Publisher dostává informace jak přes sociální sítě, tak přes newsletter, samotný systém a také osobní komunikací. Často i telefonicky. Všechno pro to, aby byly kampaně efektivní a inzerent byl spokojený.

Júlia Bačíková

Key Relationship Manager

Knihy na podporu affiliate marketingu v Česku i na Slovensku.

V síti Dognet nečekáme, až se trh vyvine sám. Podporujeme vzdělávání affiliate publisherů i inzerentů. Máme už šest vydaných publikací, z kterých aktuálně najdete na pultech knihkupectví i na e-shopech.

Navštívit náš e-shop
123 tipov pre online a affiliate marketing

123 tipov pre online a affiliate marketing

Chci knihu
Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

Tvorba úspešného zarábajúceho blogu

Chci knihu
Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom

Tvorba zarábajúceho webu krok za krokom

Chci knihu
55 tipov a návodov pre úspešný e-shop

55 tipov a návodov pre úspešný e-shop

Chci knihu

Přidejte se do férové affiliate sítě, které věří tisíce e-shopů a publisherů

Google Rating
Google Rating 95 recenzií
4.9
Facebook Rating
Facebook Rating 104 recenzií
4.9