Jak funguje affiliate marketing?

Staňte se inzerentem

Našim 0 inzerentům zvýšili affiliate kampaně obrat až o 30%. Dodnes jsme pomohli inzerentům získat 0 objednávek s celkovým obratem 0 Kč. Přes naší affiliate síť získáte přístup k tisícovkám online katalogů, blogů a influencerů. A to vše na čistě provizním principu, bez platby za zobrazení či prokliky.

Chci se stát inzerentem

Co dokáže affiliate marketing přinést?

Každý e-shop se dostane do stavu, kdy se už víc spendovat v PPC, RTB nebo víc tlačit na Facebook nevyplatí. Právě tehdy je ta správná doba sáhnout po affiliate marketingu, který otevírá nové příležitosti.

Působení 4home v rámci affiliate sítě Dognet na českém i slovenském trhu vnímáme velmi pozitivně. Měsíčně nám tato spolupráce přináší stovky realizovaných transakcí, které navíc často přichází od zcela nových zákazníků. To vše je způsobeno aktivním přístupem publisherů, kteří jsou schopni naše produkty prezentovat kreativním způsobem na místech, na která bychom se sami jen velmi těžko dostávali.

Jan Skalický

Online Marketing Manager, 4Home a. s.

Otevřené dveře k novým zdrojům trafficu

Zapojením se do affiliate sítě získáte přístup k tisícům nových médií, která byste jinak oslovit nedokázali, resp. dokázali jen velmi těžko. Největší affiliate publisheři často vytvářejí projekty, které jsou přímo tvořené za účelem využívání affiliate kampaní. A právě k nim si můžete otevřít dveře skrz vlastní affiliate kampaň, kterou vám umí profesionálně zastřešit ve všech směrech právě síť Dognet.

Obsahoví publisheři jako priorita

Zaměřujeme se na získávání a spolupráci hlavně s obsahovými publishery. Samozřejmě, obsluhujeme i všechny relevantní cashbacky a kuponové weby, ale obsahoví publisheři – magazíny, katalogy, recenzní weby a podobně – jsou pro nás prioritou.

  • Recenzní weby
  • Katalogy produktů
  • Magazíny
  • Blogy
  • Cashbackové systémy
  • Kuponové weby
  • Influenceři (FB, Instagram, YTB)

Celý tým na akvizici a komunikaci s publishery věnuje pozornost tomu, aby každý relevantní publisher věděl o všech kampaních, které by ho mohly zajímat. Publisher dostává informace jak přes sociální sítě, tak přes newsletter, samotný systém a také osobní komunikací. Často i telefonicky. Všechno pro to, aby byly kampaně efektivní a inzerent byl spokojený.

Júlia Bačíková

Key Relationship Manager

Správně nastavená a spravovaná affiliate kampaň může přinášet až 25 % objednávek

Aktuálně v síti Dognet pracujeme s více než 4000 publisherypo celé CEE. Hlavní segment jsou samozřejmě čeští a slovenští publisheři. Jako jediná síť vydáváme knížky pro publishery nebo blogery, organizujeme setkání publisherů či přednášíme na vysokých školách.

Všechno pro to, abychom dokázali přivádět nové kvalitní publishery a také vzdělávali už existující. Není všechno o technologii sítě a parametrech. Během 6 roků působení jsme přinesli nový standard komunikace, vzdělávání a celého fungování affiliate marketingu hlavně na Slovensku, v Česku a v Maďarsku.