O nás

Roman DobiášCountry Manager Dognet Czechia

Mám na starosti aktivity Dognet v České republice.

Pokud chcete vědět o affiliate více, zvažujete zda a jak váš e-shop do affiliate zapojit, chcete nezávazně posoudit potenciál, kdykoliv zavolejte nebo napište. A to i v případě, že s affiliate marketingem nemáte žádné zkušenosti, anebo naopak jste jej vyzkoušeli a nebyli jste s výsledky spokojeni. Vždy mi jde o to, aby vám, inzerentům, kampaně přinášely dlouhodobý užitek a zároveň byly pro publishery atraktivní. Prostě klasické win-win. V online světě jsem více než 10 let, proto vám vždy svůj názor a doporučení otevřeně řeknu a také detailně vysvětlím. Rozhodnutí samozřejmě již ponechám na vás.

V obchodu a marketingu pracuji přes 25 let. Začínal jsem v oboru telekomunikací, posledních 11 let se věnuji online marketingu. Pracoval jsem v online marketingové agentuře Sherpas (dříve Dobrý web), kde jsem se naučil jak tvořit a optimalizovat weby, jak fungují online-marketingové strategie a jak přivádět e-shopům nové zákazníky. Přes 3 roky jsem řídil online-lékárenský e-shop s obratem přes 60 mil. Kč, dnes patřící do skupiny EUC. Díky těmto zkušenostem dobře rozumím fungování, cílům a možnostem inzerentů, Určitě si při hledání řešení právě pro vás budeme rozumět a výsledkem bude optimální a ekonomicky fungující řešení affiliate kampaní.

Štefan PolgáriManaging Director

Jako spoluzakladatel sítě ji vedu dodnes. Od prázdného systému bez inzerentů a publisherů, po dnešní fungující síť, to byla dlouhá cesta. Věřím však ve férovost a otevřenost jak k partnerům v podnikání, tak v rámci firemní kultury. Jsem rád, že jsme stále nezávislá síť, která nemá žádnou “centrálu”, a stojíme na vlastních nohách bez investorů a dluhů.

Extra pyšný jsem na naše postavení a aktivity v rámci vzdělávání affiliate trhu. Vydali jsme několik knížek, e-mail kurz, pořádáme konference a setkání. Všechno s cílem vybudovat celý trh a nejen čekat, kdy se kdo zaregistruje. Je to těžké a dost drahé, ale správné.

Petronela NovotnáCountry Manager Dognet Slovakia

V rámci affiliate sítě Dognet pracuji na rozvoji affiliate marketingu na slovenském a českém trhu. E-shopům nabízím možnost získání nových zákazníků a prodejů čistě na provizním systému. Umí tak opět o něco lépe diverzifikovat svoje zdroje zákazníků a získat reklamní prostor na internetu, který by jinak nedokázali pokrýt.

Mojí hlavní náplní je obchodní spolupráce, akvizice a péče zejména o inzerenty slovenských, ale i mnoha českých kampaní. V menším rozsahu také pomáhám s fakturací a úkony, které jsou spojené s provizemi ve vztahu k inzerentům a stejně tak i k publisherům.

Vždy se najdou samozřejmě i jednorázové větší či menší otázky, které souvisí s rozvojem a zlepšováním sítě, podmínek spolupráce a zvyšováním účinnosti kampaní.

V mezičase ráda poznávám nové lidi na pracovních setkáních nebo konferencích či meetupech.

V pravidelných intervalech ráda vyhledávám nové výzvy, které mě posouvají dál, a věřím, že tento pracovní trend přetrvá. 🙂

Veronika AlmásiováRelationship Manager

V Dognetu se věnuji našim novým, ale i existujícím publisherům. Mám na starost komunikaci se slovenskými a českými publishery, a to od jejich prvního kontaktu se sítí.

Našim partnerům pomáhám nejen začít s affiliatem, ale i je usměrňuji v procesu nasazení kampaní, ukazuji jim způsob, jak nejlépe nasadit kampaně na jejich projekty a odpovídám na mnoho dalších dotazů, se kterými přijdou do kontaktu. Řeším kontrolu publisherských webů a v případě nedostatků jim navrhuji zlepšení.
S partnery komunikuji i v rámci kontroly nasazení kampaní na jejich projektech. V rámci kontroly mám na starost, kdo a jakým způsobem propaguje kampaně na svých webech.

V Dognetu děláme všechno tak, jak nejlépe umíme. Je pro nás důležitá spokojenost zákazníků. Díky profesionálnímu přístupu každého z nás, Vám pomůžeme zlepšit Váš projekt k dokonalosti. Vymýšlíme inovace, které by se mohly implementovat, případně vylepšit, aby práce, kterou vykonáváme měla smysl. A hlavně, dáváme do všeho srdíčko.

Eva CicháFinancial Manager

Ako finančná manažérka mám na starosti všetky finančné procesy v spoločnosti. Od fakturácie inzerentom, cez vymáhanie pohľadávok až po vyplácanie provízií publisherom.

Keďže v Dognete je pre nás priorita spokojnosť našich inzerentov a publisherov, komunikujem s nimi každodenne pri riešení akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa financií, fakturácie a vyhodnotenia objednávok.

Celý tím Dognetu na čele so Štefanom sú skvelí a šikovní ľudia, ktorí robia v office výbornú atmosféru, ktorá sa následne prenáša v komunikácii na každého, kto príde do kontaktu so sieťou Dognet.

Ondrej TakáčProduct & Project Manager

Jmenuji se Ondřej a jako Affiliate manager se starám o naše publishery, integraci a kontrolu kampaní, sledování statistik, řešení problémů apod. Našim publisherům dokážu pomoci nejen s technickými problémy, ale také s marketingovými otázkami.

Tohle všechno především díky tomu, že jsem strávil šest let v agentuře JANDL jako projektový manažer digitálních projektů.

Kromě péče o publishery, mám pod křídly technickou stránku celé sítě Dognet. Řeším technické integrace nových kampaní, prověření funkčnost trackingu, hledám případné nedostatky ale i vylepšení …

Oproti jiným firmám vidím v Dognet obrovskou výhodu v tom, že pokud chcete něco změnit k lepšímu, nepotřebujete o tom udělat 3 meetingy a přesvědčovat vedení celý měsíc. Jednoduše řeknu, Štefan kývne a jdeme nasazovat. Díky tomu dokážeme rychle reagovat na požadavky publisherů i inzerentů a zlepšovat naši síť rychlým tempem.

Šimon PavliščákHead of Affiliate Management

V Dognetu zastávám pozici Affiliate Manager a jsem dvojka ke Katce, naší Senior Affiliate manažerce. Mám na starosti především integraci nových kampaní v síti. Kampaně integruji v pěti zemích, v nichž Dognet momentálně působí – Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko. Pomáhám také při integraci kampaní na slovinském a chorvatském trhu.

Spuštěné kampaně následně zpropaguji mezi publishery na různých sociálních sítích a skupinách. Také jsem v každodenním kontaktu s inzerenty a publishery. S inzerenty komunikuji ohledně samotného procesu integrace kampaní, od zaslání přihlašovacích údajů do administrace, vyžádání si propagačních materiálů, nasazení trackovacích kódů, až po samotné spuštění a péči o kampaň. Komunikace s nimi probíhá samozřejmě i po spuštění kampaně, kdy kontroluji průběh a správnost fungování kampaní zejména z technické stránky. Včas umím odhalit, když dojde k výpadku trackingu a okamžitě to s inzerentem řeším, aby problém napravil. S publishery komunikuji především ohledně kontroly nasazení kampaní na jejich vlastní projekty a také odpovídám na jejich každodenní dotazy ohledně aktivních kampaní. V neposlední řadě kontroluji kdo a jakým způsobem kampaně propoaguje a zda dodržuje podmínky.

Vojtěch BartoněkAffiliate Manager Czechia

Jsem nová posila do českého týmu v síti Dognet. Jako affiliate manager se věnuji rozvoji a optimalizaci affiliate marketingu na českém trhu. Jsem zodpovědný nejen za získávání nových klientů, ale současně i o péči již zapojených kampaní. Rovněž mám na starosti komunikaci s inzerenty, a to od prvotního kontaktu a následného spuštění, až po propagaci a hledání nejlepšího řešení právě pro Váš affiliate marketing.

V affiliate prostředí se pohybuji již třetím rokem a za tu dobu jsem měl možnost vyzkoušet si samotné fungování výkonnostního marketingu z různých pohledů. Vzhledem k těmto zkušenostem Vám pomohu správně optimalizovat Váš projekt, zařídit propagaci pomocí různých nástrojů a také správně využít potenciál sítě.

Jsem rád, že jsem součástí projektu, který mi umožňuje na sobě neustále pracovat. Díky skvělému fungování celého týmu a individuálnímu přístupu ke každému inzerentovi zvlášť, tak i Vy získáte unikátní spolupráci a možnost úspěšně zdokonalovat svůj projekt.

Katalin PathóKatalin PathóCountry Manager Dognet Hungary+36 70 553 29 77 / +421 907 528 894
Andrea HorečnáAndrea HorečnáMarketing Manager+421 948 567 240
Ondřej PřibylOndřej PřibylSales Manager Dognet Czechia+420 732 717 471
Zuzana RiglerováZuzana RiglerováRelationship Manager+421 947 935 405
Michal MikolkaMichal MikolkaAffiliate Manager+421 948 049 212
Cedo VelasevicCedo VelasevicCountry Manager Dognet Croatia and Slovenia
Ľuboš MišíkĽuboš MišíkProduct & Business Development Manager+421 910 677 882
Tomáš JančTomáš JančWeb Developer
Miro SenkaMiro SenkaWeb Developer
Marián SolnicaMarián SolnicaWeb Developer
Peter ZubčákPeter ZubčákWeb Developer