O nás

Štefan PolgáriManaging Director

Jako spoluzakladatel sítě ji vedu dodnes. Od prázdného systému bez inzerentů a publisherů, po dnešní fungující síť, to byla dlouhá cesta. Věřím však ve férovost a otevřenost jak k partnerům v podnikání, tak v rámci firemní kultury. Jsem rád, že jsme stále nezávislá síť, která nemá žádnou “centrálu”, a stojíme na vlastních nohách bez investorů a dluhů.

Extra pyšný jsem na naše postavení a aktivity v rámci vzdělávání affiliate trhu. Vydali jsme několik knížek, e-mail kurz, pořádáme konference a setkání. Všechno s cílem vybudovat celý trh a nejen čekat, kdy se kdo zaregistruje. Je to těžké a dost drahé, ale správné.

Petronela NovotnáCountry Manager Dognet Slovakia

V rámci affiliate sítě Dognet pracuji na rozvoji affiliate marketingu na slovenském a českém trhu. E-shopům nabízím možnost získání nových zákazníků a prodejů čistě na provizním systému. Umí tak opět o něco lépe diverzifikovat svoje zdroje zákazníků a získat reklamní prostor na internetu, který by jinak nedokázali pokrýt.

Mojí hlavní náplní je obchodní spolupráce, akvizice a péče zejména o inzerenty slovenských, ale i mnoha českých kampaní. V menším rozsahu také pomáhám s fakturací a úkony, které jsou spojené s provizemi ve vztahu k inzerentům a stejně tak i k publisherům.

Vždy se najdou samozřejmě i jednorázové větší či menší otázky, které souvisí s rozvojem a zlepšováním sítě, podmínek spolupráce a zvyšováním účinnosti kampaní.

V mezičase ráda poznávám nové lidi na pracovních setkáních nebo konferencích či meetupech.

V pravidelných intervalech ráda vyhledávám nové výzvy, které mě posouvají dál, a věřím, že tento pracovní trend přetrvá. 🙂

Roman DobiášCountry Manager Dognet Czechia

Mám na starosti aktivity Dognet v České republice.

Pokud chcete vědět o affiliate více, zvažujete zda a jak váš e-shop do affiliate zapojit, chcete nezávazně posoudit potenciál, kdykoliv zavolejte nebo napište. A to i v případě, že s affiliate marketingem nemáte žádné zkušenosti, anebo naopak jste jej vyzkoušeli a nebyli jste s výsledky spokojeni. Vždy mi jde o to, aby vám, inzerentům, kampaně přinášely dlouhodobý užitek a zároveň byly pro publishery atraktivní. Prostě klasické win-win. V online světě jsem více než 10 let, proto vám vždy svůj názor a doporučení otevřeně řeknu a také detailně vysvětlím. Rozhodnutí samozřejmě již ponechám na vás.

V obchodu a marketingu pracuji přes 25 let. Začínal jsem v oboru telekomunikací, posledních 11 let se věnuji online marketingu. Pracoval jsem v online marketingové agentuře Sherpas (dříve Dobrý web), kde jsem se naučil jak tvořit a optimalizovat weby, jak fungují online-marketingové strategie a jak přivádět e-shopům nové zákazníky. Přes 3 roky jsem řídil online-lékárenský e-shop s obratem přes 60 mil. Kč, dnes patřící do skupiny EUC. Díky těmto zkušenostem dobře rozumím fungování, cílům a možnostem inzerentů, Určitě si při hledání řešení právě pro vás budeme rozumět a výsledkem bude optimální a ekonomicky fungující řešení affiliate kampaní.

Júlia BačíkováKey Relationship Manager

V Dognetu jsem začala jako brigádník už během školy, kde teď hrotím už téměř 4 roky. Později jsem se jako Country Manager starala o český trh. Mojí náplní práce bylo zejména získávání nových inzerentů, ale také akvizice publisherů a péče o existující kampaně.

Kromě toho jsem řešila také vybrané interní projekty Dognetu a aktuálně se jako Key Relationship Manager věnuji zejména klíčovým spolupracím a vztahům mezi publishery a inzerenty. Jsem v denním kontaktu s našimi publishery i inzerenty a snažím se jim, v rámci spolupráce s námi, nabídnout co největší přidanou hodnotu a péči. Vymýšlím, jak by jedna i druhá strana mohly z affiliate kampaně vytěžit co nejvíc. Většinu běžného dne trávím u počítače, ale nejraději se s lidmi setkávám osobně, ať už na osobních setkáních, různých marketingových akcích nebo konferencích či expech, na které hojně jezdíme s Dognetem. Takže, kdykoliv mě potkáte, určitě budu ráda, když prohodíme pár slov.

Veronika AlmásiováRelationship Manager

V Dognetu se věnuji našim novým, ale i existujícím publisherům. Mám na starost komunikaci se slovenskými a českými publishery, a to od jejich prvního kontaktu se sítí.

Našim partnerům pomáhám nejen začít s affiliatem, ale i je usměrňuji v procesu nasazení kampaní, ukazuji jim způsob, jak nejlépe nasadit kampaně na jejich projekty a odpovídám na mnoho dalších dotazů, se kterými přijdou do kontaktu. Řeším kontrolu publisherských webů a v případě nedostatků jim navrhuji zlepšení.
S partnery komunikuji i v rámci kontroly nasazení kampaní na jejich projektech. V rámci kontroly mám na starost, kdo a jakým způsobem propaguje kampaně na svých webech.

V Dognetu děláme všechno tak, jak nejlépe umíme. Je pro nás důležitá spokojenost zákazníků. Díky profesionálnímu přístupu každého z nás, Vám pomůžeme zlepšit Váš projekt k dokonalosti. Vymýšlíme inovace, které by se mohly implementovat, případně vylepšit, aby práce, kterou vykonáváme měla smysl. A hlavně, dáváme do všeho srdíčko.

Eva KmeťováFinancial Manager

Ako finančná manažérka mám na starosti všetky finančné procesy v spoločnosti. Od fakturácie inzerentom, cez vymáhanie pohľadávok až po vyplácanie provízií publisherom.

Keďže v Dognete je pre nás priorita spokojnosť našich inzerentov a publisherov, komunikujem s nimi každodenne pri riešení akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa financií, fakturácie a vyhodnotenia objednávok.

Celý tím Dognetu na čele so Štefanom sú skvelí a šikovní ľudia, ktorí robia v office výbornú atmosféru, ktorá sa následne prenáša v komunikácii na každého, kto príde do kontaktu so sieťou Dognet.

Ondrej TakáčProduct & Project Manager

Jmenuji se Ondřej a jako Affiliate manager se starám o naše publishery, integraci a kontrolu kampaní, sledování statistik, řešení problémů apod. Našim publisherům dokážu pomoci nejen s technickými problémy, ale také s marketingovými otázkami.

Tohle všechno především díky tomu, že jsem strávil šest let v agentuře JANDL jako projektový manažer digitálních projektů.

Kromě péče o publishery, mám pod křídly technickou stránku celé sítě Dognet. Řeším technické integrace nových kampaní, prověření funkčnost trackingu, hledám případné nedostatky ale i vylepšení …

Oproti jiným firmám vidím v Dognet obrovskou výhodu v tom, že pokud chcete něco změnit k lepšímu, nepotřebujete o tom udělat 3 meetingy a přesvědčovat vedení celý měsíc. Jednoduše řeknu, Štefan kývne a jdeme nasazovat. Díky tomu dokážeme rychle reagovat na požadavky publisherů i inzerentů a zlepšovat naši síť rychlým tempem.

Šimon PavliščákHead of Affiliate Management

V Dognetu zastávám pozici Affiliate Manager a jsem dvojka ke Katce, naší Senior Affiliate manažerce. Mám na starosti především integraci nových kampaní v síti. Kampaně integruji v pěti zemích, v nichž Dognet momentálně působí – Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko. Pomáhám také při integraci kampaní na slovinském a chorvatském trhu.

Spuštěné kampaně následně zpropaguji mezi publishery na různých sociálních sítích a skupinách. Také jsem v každodenním kontaktu s inzerenty a publishery. S inzerenty komunikuji ohledně samotného procesu integrace kampaní, od zaslání přihlašovacích údajů do administrace, vyžádání si propagačních materiálů, nasazení trackovacích kódů, až po samotné spuštění a péči o kampaň. Komunikace s nimi probíhá samozřejmě i po spuštění kampaně, kdy kontroluji průběh a správnost fungování kampaní zejména z technické stránky. Včas umím odhalit, když dojde k výpadku trackingu a okamžitě to s inzerentem řeším, aby problém napravil. S publishery komunikuji především ohledně kontroly nasazení kampaní na jejich vlastní projekty a také odpovídám na jejich každodenní dotazy ohledně aktivních kampaní. V neposlední řadě kontroluji kdo a jakým způsobem kampaně propoaguje a zda dodržuje podmínky.

Vojtěch BartoněkAffiliate Manager Czechia

Jsem nová posila do českého týmu v síti Dognet. Jako affiliate manager se věnuji rozvoji a optimalizaci affiliate marketingu na českém trhu. Jsem zodpovědný nejen za získávání nových klientů, ale současně i o péči již zapojených kampaní. Rovněž mám na starosti komunikaci s inzerenty, a to od prvotního kontaktu a následného spuštění, až po propagaci a hledání nejlepšího řešení právě pro Váš affiliate marketing.

V affiliate prostředí se pohybuji již třetím rokem a za tu dobu jsem měl možnost vyzkoušet si samotné fungování výkonnostního marketingu z různých pohledů. Vzhledem k těmto zkušenostem Vám pomohu správně optimalizovat Váš projekt, zařídit propagaci pomocí různých nástrojů a také správně využít potenciál sítě.

Jsem rád, že jsem součástí projektu, který mi umožňuje na sobě neustále pracovat. Díky skvělému fungování celého týmu a individuálnímu přístupu ke každému inzerentovi zvlášť, tak i Vy získáte unikátní spolupráci a možnost úspěšně zdokonalovat svůj projekt.

Tomáš MorvaiTomáš MorvaiCountry Manager Dognet Hungary
Andrea HorečnáAndrea HorečnáMarketing Manager+421 948 567 240
Ondřej PřibylOndřej PřibylSales Manager Dognet Czechia+420 732 717 471
Zuzana RiglerováZuzana RiglerováRelationship Manager+421 947 935 405
Katalin PathóKatalin PathóRelationship Manager Dognet Hungary
Michal MikolkaMichal MikolkaAffiliate Manager+421 948 049 212
Pal PushkashPal PushkashAffiliate Manager+421 948 131 624
Cedo VelasevicCedo VelasevicCountry Manager Dognet Croatia and Slovenia
Kristof BraunsteinerKristof BraunsteinerAffiliate Manager for DACH
Tomáš JančTomáš JančWeb Developer
Miro SenkaMiro SenkaWeb Developer
Marián SolnicaMarián SolnicaWeb Developer
Peter ZubčákPeter ZubčákWeb Developer