Začněte dělat segment hudby! Seznam 110+ copywriterů a analýza KW zdarma

Začněte dělat segment hudby! Seznam 110+ copywriterů a analýza KW zdarma

Affiliate publisheři stále hledají nové segmenty, které by mohli dělat.

Proto jsme připravili úžasný balíček na nastartování segmentu hudby! 

Nic mu nechybí. Chcete kampaň? Top kampaň pro segment jsou například Kytary.cz nebo Hudebnicentrum.cz. Chybí vám analýza klíčových slov? Máme! A profesionálně zpracovanou. Nemáte na to copywritery? Máme jich pro vás 44 píšících v češtině a skoro 70 ve slovenštině! Máte zájem o SK kampaň? Dejte nám o tom vědět! Psát můžete na ferancova@dognet.sk. Váš zájem zrychlí proces integrace. 

Potenciál v ČR? 315 640 hledání a 1 186 klíčových slov měsíčně!

Z analýzy klíčových slov vyplývá, že v Česku se tímto segmentem zabývá přes 300 tis. lidí měsíčně. To vůbec není málo. A celkově lidé hledají téměř 1 200 slov. Na analýzu jme používali data z Ahrefs.com.

Analýza obsahuje kromě objemu vyhledávání i metriky jako KD (Keyword difficulty), RR (Return Rate) či teoretický počet kliknutí z organiku. Všechny vaše oblíbené metriky přímo z Ahrefs.com, což je podle nás aktuálně nejlepší SEO nástroj na světě.

Všechno k 1 186 klíčovým slovům. Co víc byste potřebovali? Kdo chce jít do hloubky, půjde. 🙂 Ale základní přehled pro koncipování témat pro copywritery, výpočet potenciálu či výběru podsegmentů už máte. A to zadarmo.

Máme 114 copywriterů pro segment hudby

Abychom vám to ještě usnadnili, sesbírali jsme kontakty na české i slovenské copywritery. Ptali jsme se i na to, jaké nástroje dokážou pokrýt, zda umí SEO, nebo jakou mají cenotvorbu. To všechno v přehledné tabulce, kterou máme pro vás přichystanou!

Na co čekat?

Ano, segmentů je hodně. Takový nábytek, bydlení, sport či elektro má více kampaní. Ale pravda je i taková, že to je hyper-konkurenční prostředí. Jak v Česku, tak na Slovensku.

Pokud chcete začít něco nového, segment hudby je de facto “pole neorané”. Neexistují tu velké affiliate projekty, prostor na linkbuilding je také. Stačí začít! Pokud máte zájem o SK kampaň, dejte nám o tom vědět. Seznam KW i copywriterů můžete mít k dispozici hned, když nám napíšete, stejně jako seznamy nejprodávanějších produktů, které jsou k dispozici přímo u popisu kampaně Kytary.cz. A s kampaněmi i dále pracujeme. Co nevidět Vám přineseme o této kampani víc užitečných informací a tipů v článku Tip na kampaň: Kytary.cz. V létě se můžete těšit i na rozhovor s lidmi, kteří stojí za úspěchem Kytary.cz.

Stále váháte? Kromě toho inzerent připravuje pro nejaktivnější pro recenze i produkty na vyzkoušení. Takže se pro vás jednoznačně rodí příležitost být mezi prvními úspěšnými v tomto segmentu. My uděláme všechno, abychom vám v tom pomohli. 

Jak se tedy dostat k analýze KW a seznamu copywriterů? Napište kolegyni Júlii na ferancova@dognet.sk váš e-mail a nasdílí vám to. Zdarma. Bez podmínek. Z lásky k affilu a segmentu, který chceme podpořit.

Tešíme sa na vás!

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?