Akce inzerentů sítě pro Black Friday 2018

Akce inzerentů sítě pro Black Friday 2018

Všichni milují slevy. Americký nákupní „svátek“ dorazil i k nám a co nevidět se roztrhne pytel se slevami a akcemi. Kteří inzerenti se zapojí do Black Friday?

Připravili jme pro vás přehlednou tabulku s kupony, akcemi a bannery našich inzerentů, kteří se zapojí do Black Friday výprodeje. Tabulku neustále doplňujeme o nové informace.

Tabuľka akcií Black Friday 2018

Určitě nám tam však nějaký inzerent chybí. V aktuálním předvánočním shonu nestíhají odepisovat na všechny naše e-maily. I proto vždy všem publisherům radím, aby se přihlásili do newsletterů inzerentů, které propagují. 😉

Katka Novotná

Viac ako dva roky som pracovala na pozícií e-commerce marketér a zvyšovala som obraty rôznym eshopom. Niektoré z nich sa vyšplhali až na Shop Roku (ocenenie od Heureka.sk). Mám skúsenosti s PPC Adwords aj Facebook. Analytics mi je veľmi blízky. Pre reklamnú agentúru Wiktor Leo Burnett som pomáhala s UX/UI webových projektov a aplikácií pre veľkých klientov. Vo voľnom čase tvorím webové stránky založené prevažne na WordPresse.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?