Tip na kampaň: Vypredaj-zlavy.sk/Vyprodej-slevy.cz

Tip na kampaň: Vypredaj-zlavy.sk/Vyprodej-slevy.cz

Kampaně Vypredaj-zlavy.sk a Vyprodej-slevy.cz jsou v Dognetu spuštěné už téměř 2 roky. Slyšeli jste už o nich? V tomto článku vám kampaně představíme a řekneme, proč byste je měli propagovat na svém webu. 🙂

E-shop Vypredaj-zlavy.sk a Vyprodej-slevy.cz je na trhu prodejcem značkové módy Blancheporte a Magnet3Pagen z Francie a Španělska, kvalitního ložního prádla, potřeb do domácnosti a doplňků do zahrady. Od roku 2011 působí na trhu v České republice a na Slovensku a za tu dobu si stihly vybudovat stabilní zázemí pro distribuci svých produktů.

Jak vyplývá už ze samotného názvu, e-shop nabízí svoje produkty výhodně za výprodejové ceny. To však neznamená, že se to odráží i na kvalitě oblečení. Právě naopak. Na tomto e-shopu může zákazník najít kvalitní a značkové zboží, které je nabízené jako doprodej posledních kusů zboží z předcházející sezóny, případně výprodej mimosezonních výrobků.

Fakta kampaně Vypredaj-zlavy.sk/Vyprodej-slevy.cz

 • Provize pro obě jazykové verze kampaní je dohodnutá na 15 % pro obsahové publishery, 8 % pro cashbacky a 5 % pro kuponové publishery.
 • Konverzní poměr pro slovenskou mutaci kampaně je v průměru 1,05 % a česká verze kampaně má konverzní poměr průměrně 3,37 %.
 • Prvky, které jsou k dispozici pro publishery, jsou bannery a XML feed.
 • Kampaně mají povolené i přímé PPC.

Jaké jsou výhody kampaně?

 • E-shop má všechny produkty skladem, takže když si zákazník objedná zboží, tak ho posílají do 24 hodin od objednání.
 • Výprodejové ceny a slevy, které mohou dosáhnout až 85 %, nabízejí po celý rok.
 • Pravidelně doplňují e-shop o zajímavé novinky.
 • Nabízejí široký výběr velikostí oblečení pro všechny typy postav od XS po 4XL.
 • Zákazníci mají možnost vrácení zboží až do 100 dní.
 • Doprava zdarma při nákupu objednávky nad 1600 Kč/54 €.
 • Velmi dobrá zákaznická podpora.
 • Při odběru novinek e-mailem dostane zákazník 5 € na první nákup.
 • Kladné hodnocení na Heurece – rychlé dodání a super ceny.

Jak kampaně účinně využít?

Vypredaj-zlavy.sk a Vyprodej-slevy.cz jsou fungující a stabilní e-shopy, které jsou na slovenském a českém trhu už devátý rok. Kromě oblečení pro dámy a pány mají v nabídce také doplňky do domácnosti a zahrady.

Největší poptávka v tomto e-shopu je zaměřená na dámské oblečení, a to převážně na blůzky, šaty, svetry a spodní prádlo. Kromě klasických XML katalogů se můžete zaměřit například na tyto produkty a vytvořit z nich zajímavé články s tipy na outfity a podobně. Kampaně se skvěle hodí i na různé magazíny či katalogy o módě a kráse. Můžete vytvořit články na témata jako “Jako být šik během celého dne” nebo “Jaké blůzky jsou v roce 2020 v kurzu” a jiné. Také ženské blogy, ve kterých by se hodilo vytvořit články nejen o módě, ale i o domácnosti, například “Tipy na užitečné doplňky, které se hodí každé ženě do domácnosti” nebo “Jakými doplňky zútulníte svůj domov” a podobně.

Oblečení pro dámy a pány spolu s doplňky do domácnosti jsou běžným zbožím, které je žádané a prodávané po celý rok. Období nošení tenkých blůzek a šatů nás ještě teprve čeká. Právě proto doporučujeme nasadit kampaň co nejdříve, abyste využili období, kdy si lidé začnou obnovovat svůj šatník.

Komunikujte kvalitu oblečení a možnost výběru širokého spektra velikostí, rychlost dodání, pravidelné novinky, vynikající hodnocení od zákazníků a v neposlední řadě i velmi výhodné ceny, které potěší nejednoho zákazníka. 


Pokud tedy kampaň ještě nepropagujete, neváhejte a vyzkoušejte si ji nasadit. V případě otázek ohledně kampaní se na nás můžete obrátit. 🙂

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?