Tip na kampaň: BezvaPlenky.cz

Tip na kampaň: BezvaPlenky.cz

Tentokrát vám přinášíme další super tip na kampaň Bezvaplenky.cz, která je v Dognetu spuštěná více než 2 roky. Znáte tuto kampaň? V tomto článku vám ji rádi představíme a napíšeme pár užitečných informací o této kampani. 🙂

Co jsou BezvaPlenky.cz?

E-shop Bezvaplenky.cz se zabývá prodejem dětských plenek. Hlavním produktem jsou dětské jednorázové plenky značky Baby Charm, navlékací plenky Helen Harper a Bébé Cash.
Bezvaplenky.cz jsou jediným prodejcem plenek Baby Charm na Slovensku, ale i v České republice. Plenky jsou vyráběné v České republice, v Turnově. Na trhu působí už 3 roky, takže se jedná o relativně nový e-shop, ale zato velmi silný a stabilní. Doposud si získali velmi silnou klientelu, která oceňuje nabízený sortiment tohoto e-shopu. Plenky Baby Charm dokonce používají pro svoje ratolesti i známé osobnosti jako herečka Andrea Kerestešová, moderátorka Sandra Parmová, ale i novinář Tomáš Etzler a mnoho dalších nejen českých celebrit.

Sortiment e-shopu Bezvaplenky.cz je skutečně velmi pestrý. Od vzpomínaných dětských plenek najdeme v nabídce samozřejmě i dětskou kosmetiku, prostředky na mytí lahví, čističe hraček, aviváže, dětské dudlíky, vlhčené ubrousky, kojenecká mléka, dětskou výživu a také i různé vychytávky jako je koš určený speciálně na plenky nebo sterilizátor na dudlíky, které každé mámě usnadní práci. E-shop myslí i na maminky během těhotenství, kterým nabízejí kosmetiku pro těhotné. V e-shopu lze najít i bambusové deky vyrobené ve skandinávském stylu, které jsou k dispozici v různých barvách a vzorech. Díky své vzdušnosti a hebkosti jsou ideální na zakrytí miminka, kterému poskytují maximální komfort.

Fakta o kampani BezvaPlenky.cz v Dognetu

 • Pro obsahové publishery je provize v této kampani dohodnutá na 7 %, pro cashbackové a kuponové portály je nastavená na 4 %.
 • Délka cookies je standardně nastavená na 30 dní.
 • Konverzní poměr v kampani je až 12,08 %.
 • Publisherům jsou k dispozici bannery a XML feed.
 • Kampaň má povolené i přímé PPC.

Výhody e-shopu BezvaPlenky.cz

 • Bohatý sortiment dětských plenek a kosmetiky pro nejmenší.
 • Jediný prodejce plenek Baby Charm. Výhodou je také jeho vysoká kvalita a nízká cena, která se pohybuje od 4,1 Kč za kus.
 • Silný brand v oblasti dětských plenek a kosmetiky.
 • Ověřeno maminkami – e-shop se může pyšnit až 2500 pozitivními recenzemi.
 • Přehledný a intuitivní e-shop.
 • Objednávkou nad 1499 Kč poskytují dopravu zdarma.
 • Samozřejmostí je klientský servis a rychlé dodání – do 48 hodin.
 • Na výběr mezi více dopravci, kteří vám balíček přivezou – GLS, Česká pošta, DPD a Zásilkovna.

Jak kampaň co nejlépe využít?

Kampaň Bezvaplenky.cz se skvěle hodí pro maminkovské blogy a magazíny o miminkách. Díky dostupnému XML feedu je ideální i pro katalogy s dětskými potřebami. V kampani najdete množství produktů, které můžete také využít na dárkových portálech.

Kampaň má rozsáhlé spektrum témat pro obsahové weby. Můžete se tedy zaměřit na jednotlivé typy produktů, jako jsou plenky, dětská kosmetika, zavinovačky, kojenecká mléka a další a postupně na každý z nich napsat článek. Nebo se můžete zaměřit na TOP 10 nejprodávanějších produktů, které jsou k dispozici na stránce e-shopu.

Nejlépe hodnocený a nejprodávanější produkt je Baby Charm Maxi velikost 4. Maminky se rády vracejí k tomuto produktu díky kvalitě plenek, které jsou bez chlóru, parfému a olova. Jsou vyrobené z celulózy a díky tomu jsou šetrné a jemné k dětské pokožce.

Sortiment tohoto e-shopu je velmi pestrý. Najdete v něm různé potřebné výrobky, které přispějí k tomu, aby vaše miminko bylo šťastné a spokojené. A hlavně nabízejí produkty, které ulehčí práci maminkám.

Komunikujte kvalitu produktů, šetrné plenky vyrobené v České republice, rychlost doručení a velká spokojenost maminek, která se odráží i na jejich hodnocení. Také velkým kladem je i bohatá nabídka potřeb pro batolata, z níž si každá maminka určitě vybere a bude se k nim opětovně vracet.

Pokud tuto kampaň ještě nepropagujete, neváhejte a zkuste si ji nasadit. V případě otázek ohledně kampaní se na nás můžete obrátit. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?