123 tipů pro online a affiliate marketing z dílny Dognetu je v prodeji

123 tipů pro online a affiliate marketing z dílny Dognetu je v prodeji

V affiliate síti Dognet je pro nás vzdělávání klíčové. Nečekáme, až se trh někam dostane, ale aktivně ho posouváme dopředu, nejen na Slovensku, ale i v Česku či Maďarsku. Tento rok jsme proto připravili novou knihu – 123 tipů pro online a affiliate marketing

51 autorů

Knížky koncipujeme tak, že vybereme ty nejlepší z oboru a každý z nich připraví jen malou část z celkového objemu. Proto může  autor věnovat své části maximální pozornost a přidanou hodnotu. 

Nejen o affiliate

Většina z více než 600 stran se věnuje e-commerce a online, nejen affiliate marketingu. Proto je kniha vhodná také pro publishery i marketéry obecně. Svoje tam najde také majitel e-shopu, online marketér, PPC či SEO specialista. 

Už v prodeji

Kniha je už k dispozici na našem e-shopu, nebo také v síti Martinus, Panta Rhei a dalších, nejen online knihkupectvích. Víc o knize najdete na 123tipov.sk

Anotace knihy

Někdy vás a váš projekt může posunout jednoduchý tip, často stačí jedna věta a otevře se nový vesmír. O správných tipech a nápadech je celé úspěšné podnikání. Proto jsme dali dohromady 51 profesionálů z oblasti online reklamy a marketingu s jasným cílem a zadáním: Sepsat nejlepších 123 tipů pro online a affiliate marketing.

Kniha je vhodná pro každého, kdo pracuje nebo podniká v oblasti online marketingu, případně má na starosti nebo připravuje vlastní online projekt. Koordinátorem a spoluautorem knížky je Štefan Polgári, který stojí za publikacemi jako Online marketing – tvorba úspěšného vydělávajícího webu a Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu. Také vede projekt Ecommerce Bridge a spoluzaložil Dognet, jednu z největších affiliate sítí ve střední Evropě. 

“Dostat dobrý tip ve správném okamžiku může změnit celý život.” V této knize jich najdete 123 a každý z nich vám může ukázat možnosti, o kterých jste možná ani nesnili. A to všechno od 51 profesionálů z online marketingu a reklamy.
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?