Říjnové novinky sítě Dognet pro inzerenty

Říjnové novinky sítě Dognet pro inzerenty

Co máme nového v síti po létu a co se chystá na podzim? 

Zdravím Vás u dalšího dílu novinek z Dognetu. Opět se dozvíte, co řešíme v naší síti v posledních týdnech. I dnes máme pro Vás připravenou speciální akci na konci videa.

Kampaně a publisheři stále přibývají

Také tento měsíc se zapojili do sítě desítky nových publisherů. Věříme, že mezi nimi budou další stejně šikovní jako ti, kteří už s námi spolupracují. Oslovili a aktivizovali jsme asi 200 nových publisherů z oblasti gastra. Spustili jsme i další zajímavé kampaně. Mezi ně patří Ajtech.sk, Prolaika.sk, HillVital, nebo i česká Bestcena.

V září jsme se stihli zúčastnit dvou konferencí. ShopCamp se konal v Praze. Z tohoto videa můžete trochu načerpat atmosféru.   

AffilHero určený publisherům se konal v Brně pár dní poté. Myslím, že mohu říct i za ostatní, že jsme si užili skvělou afterparty. 😉

Meetupy nejen na Slovensku a v Česku

Pro naše publishery budeme organizovat 6. listopadu v Budapešti maďarský HotDognet, který byl dosud jen na Slovensku. Meetup bude stejně dostupný pro publishery i pro inzerenty a pozvaní jsou i externí přednášející. Určitě Vám později poskytneme ještě bližší informace, pokud byste se chtěli zúčastnit.

Také se zúčastníme třetího affiliate meetupu v Rumunsku, kde se setkávají TOP rumunští publisheři. Tento rok se nám tam podařilo dostat a těšíme se na nové lidi a média, které potkáme a poznáme. Děláme, co se dá, abychom kromě Slovenska a Česka rozšiřovali možnosti affiliate marketingu pro inzerenty sítě Dognet také do jiných zemí.

Dognet Media – první vlna

Kolegové Šimon a Dávid Vás, naše inzerenty, začali oslovovat s novým produktem Dognet Media. Už v posledním videu jsem uváděla, že se jedná o nákup médii a zpětných odkazů přes naši síť. Nejde tedy o běžný CPA model, ale o přidanou hodnotu. Díky této službě můžete jednodušeji získat zpětné odkazy, publikovat PR články, nebo získat recenze na produkty, a tak získat nový zdroj prodejů. Pokud máte zájem o bližší info, kontaktujte prosím přímo kolegu Šimona na pavliscak@dognet.sk.

Vánoce klepou na dveře publisherů

Publisheři se už teď připravují na Vánoce. Pokud plánujete nějakou akci, nezapomeňte ji poslat na sales@edognet.com. Publisheři ji uvidí v kalendáři a budou se tak umět lépe  připravit na Vánoce ve Vašem e-shopu. Máte možnost vytvořit nějaký speciální kupón na toto vánoční období a tak boostnout svoji kampaň? Možná jen přidat dárek při nákupu nad nějakou sumu. Určitě to pomůže výkonu kampaně.

Nový člen týmu Dognet

Přibyl k nám nový kolega – Roman, který sídlí v Praze. Řeší výlučně český trh. Takto se snažíme být k Vám blíže. Pokud jste náš stálý inzerent, chceme Vám být kdykoliv k dispozici i v osobním kontaktu. Nebo jste majitel e-shopu sídlící v Česku a preferujete osobní kontakt při řešení spolupráce? V tomto případě můžete Romana kontaktovat přímo na dobias@dognet.cz. Víc se o něm dočtete na Strategiích nebo v Mediář.cz

Není cashback jako cashback

Nakonec máme pro Vás pár doporučení na dávnější články. Připravili jsme pro Vás článek, který se dívá na cashbacky i z jiného úhlu pohledu. Jedná se o cashbacky, které pomáhají. Jak je nastavit a proč umí podpořit Vaši značku, se dočtete právě v našem magazínu ve článku Cashbacky, které pomáhají.

Jací publisheři vlastně v síti existují?

Také jsme připravili přehled kategorií publisherů v síti Dognet podle toho, s čím na webu pracují. Nejsou to jen kupóny a recenze. Existuje mnoho typů publisherů. Samozřejmě je možné kampaň nastavit tak, aby to bylo férové i z tohoto hlediska. Víc najdete v článku Typy publisherů v síti Dognet.

Dezert na závěr

Také tentokrát se nám podařilo pro Vás ve spolupráci s agenturou Riešenia připravit speciální akci výlučně pro inzerenty sítě Dognet.

Pokud je kontaktujete na info@riesenia.com, s tím, že jste náš inzerent, získáte 25% slevu na soukromé školení na míru na témata Základy Google Analytics (školí Vlado Cintula) a Základy práce s Data Studiem (školí Robo Lelkes). Hodnota jednoho školení je 780 eur bez DPH. Počet účastníků není limitovaný, podmíenkou však je, že jsou všichni zaměstnanci dané společnosti.

Bližší popis školení:

Základy Google Analytics (cca 4 hodiny):

  • Základní pravidla práce s Google Analytics všeobecně
  • Základy do cílů a eventů v Google Analytics
  • Analýza efektivity zdrojů návštěvnosti
  • Analýza účinnosti kampaňových zdrojů návštěvnosti (i s importem dat o nákladech ne-AdWords kampaní do GA)
  • Stanovení KPIs, tvorba custom reportů
  • Atribuční modelování

Základy práce s Data-studiem (cca 4 hodiny):

  • Ukázka Data Studio rozhraní
  • Ukázka napojení dat z Google Analytics, z Google AdWords a dalších zdrojů dat
  • Tvorba custom dashboardů a reportů

Děkuji, že jste i tentokrát byli s námi, přeji Vám ať se Vám daří a těším se na další díl Novinek z Dognetu. 🙂

Petronela Novotná

V rámci affiliate siete Dognet pôsobím ako Country Manager pre Slovensko. Na rozvoji affiliate marketingu na slovenskom a českom trhu pracujem už 7. rok. E-shopom ponúkam možnosť získania nových zákazníkov a predajov čisto na províznom systéme. Vedia tak opäť o niečo lepšie diverzifikovať svoje zdroje zákazníkov a získať reklamný priestor na internete, ktorý by inak nevedeli pokryť. Mojou hlavnou náplňou je obchodná spolupráca, akvizícia a starostlivosť najmä o inzerentov slovenských ale aj mnohých českých kampaní.

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?