Nakupujte média a zpětné odkazy přes Dognet

Nakupujte média a zpětné odkazy přes Dognet

V Dognetu jsme pro vás připravili novinku, díky které můžete získat různé typy mediálních spoluprací přes naši síť. V případě těchto kampaní nejde o přímé zprostředkování konverze, ale o jinou přidanou hodnotu. 

O čem jsou mediální kampaně?

Díky této službě můžete snadněji získat zpětné odkazy, publikovat PR články, získat recenze na produkt nebo spolupracovat s influencery. Namísto toho, abyste museli proaktivně oslovovat publishery s daným dotazem a individuálně si dohadovat podmínky, stačí zveřejnit dotaz na naší stránce a publisheři se vám ozvou sami.

Dognet použijete jako „peněženku“ na vyplácení publisherů. Nemusíte s každým řešit vyplácení a hlavně ne s těmi, kteří nemohou vystavit fakturu. Všechno vyřešíte přes mediální kampaň v síti a my, jako Dognet, to publisherovi vyplatíme jako klasickou konverzi. 

Proces je jednoduchý:

 1. Publisher najde v síti popis mediální kampaně a to, co hledáte.
 2. Pokud splní podmínky, ozve se nám a my to prověříme.
 3. Pokud je všechno v pořádku, přepošleme komunikaci s publisherem inzerentovi.
 4. Inzerent si už sám zařídí spolupráci a nastaví podmínky.
 5. Následně „vyplatí“ publishera přes síť Dognet přidáním provize do „mediální“ kampaně.

Proč jsme zavedli tuto možnost?

V Dognetu máme dosah aktuálně na více než 3000 publisherů z různých segmentů. Jsou mezi nimi publisheři, kteří kromě využití affiliate kampaní umí poskytnout i jinou hodnotu, například:

 • zpětný odkaz pro účely SEO
 • publikování PR článku, recenze nebo rozhovoru
 • spolupráci na sociálních sítích a podobně

Dosah na publishery máme už v pěti zemích regionu CEE, t. j. tuto službu umíme poskytnout v SK, CZ, HU, PL a RO. Takže tuto službu mohou využít i expandující e-shopy, které chtějí dostat svoji značku do povědomí nebo potřebují nakoupit zpětné odkazy v zahraničí.

Jak vám umí publisheři pomoci?

Určíte si, co od publisherů žádáte, a společně vypracujeme popis kampaně pro publishery, aby měli jasnou představu, o jakou službu máte zájem. Hlavní je určit metriky a popsat co nejpřesněji, co žádáte. Publisheři si následně budou moci vyfiltrovat mediální kampaně a požádat o schválení. Po dodání služby publisherům inzerent přidá do systému samostatnou konverzi v hodnotě služby a o fakturaci a vyplacení se už postará Dognet.

Jaké to má výhody?

 1. Mediální dotaz se dostane k tisícům publisherů.
 2. Dognet vám dramaticky usnadní vyplácení publisherů.
 3. Nemusíte hledat partnery pro spolupráci – oni si najdou vás.

Zaujala vás tato možnost? Máte další otázky? Stačí se nám ozvat a zodpovíme je. 🙂

Dávid Puha

Head Of Business Development

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?