Říjnové novinky pro inzerenty

Říjnové novinky pro inzerenty

Vítejte při nejnovějším díle novinek z Dognetu pro inzerenty. Od posledních novinek uběhla už nějaká doba, tak to pojďme nyní dohnat a podívejme se na to, co se v Dognetu od posledních novinek událo a co chystáme.

 

 

Blíží se Black Friday

V první řadě bychom vám chtěli i touto formou připomenout, že se pomalu ale jistě blíží největší nákupní svátek roku a první vrchol hlavní e-commerce sezóny – Black Friday. Když čtete tento článek, tak už jste pravděpodobně obdrželi od nás e-mail obsahující kratičký dotazník. Prostřednictvím tohoto dotazníku nám umíte poslat všechny potřebné informace o akcích, které u Vás budou probíhat během Black Friday, ale klidně i během celého tohoto období až do konce roku. Mohou to být jakékoli slevy, výprodeje, slevové kupóny či jiné akce.

Chci vyplnit dotazník

Pokud u nás máte spuštěno více kampaní, tak uveďte prosím informace za každou jednu z nich. Tak, jak nám informace dodáte, tak je dáme k dispozici publisherům. Pokud se tedy chcete vyhnout nesprávné propagaci informací, nezapomeňte uvést správné datum platnosti, případně konkrétní landing page, výši slev a jde-li o kód, tak samozřejmě jeho přesné znění.

Pokud zatím nemáte k dispozici všechny potřebné informace, dotazník klidně vyplňte později. Případně nám dejte vědět na e-mail bacikova@dognet.sk.

 

Dognet tím spoločne v Chorvátsku

Letos se nám před hlavní sezónou povedlo trochu si společně s částí Dognet týmu odpočinout a načerpat síly v krásném Chorvatsku. Samozřejmě, že jsme i trochu pracovali, vykoupali se, poochutnávali místní speciality a načerpali jsme novou energii, abychom se Vám, našim inzerentům, ale samozřejmě i publisherům, mohli věnovat už klasicky na 110 %.

 

Konference, expá a další události

Na začátku října jsme se zúčastnili chorvatské konference  CRO Commerce v Záhřebu. Náš lokální Country manažer Čedo Valeševič spolu s kolegyní Veronikou Almásiovou návštěvníkům představili Dognet a jeho možnosti na balkánských trzích.

První chorvatské kampaně jsme spustili již v roce 2019 a nyní je to jeden z našich prioritních trhů, proto se snažíme co nejvíce zvyšovat povědomí o naší síti. Pokud máte e-shopy také v Chorvatsku či dalších balkánských zemích a máte zájem o spuštění affiliate kampaně i na nich, neváhejte se na nás obrátit.

Nesměli jsme chybět ani na největší slovenské konferenci Marketing Rulezz, na které se řešilo vše o trendech v marketingu, reklamě a digitálním světě. Takže logicky, Dognet musel být součástí. Měli jsme tam i stánek, u kterého jsme v sestavě Julie, Petronela, Andrea a Zuzana Riglerová, náš nejnovější přírůstek do týmu, popovídali vše o přínosu affiliate marketingu. Samozřejmě nesměl chybět ani Štefan, který si od stánku odběhl odmoderovat panelovou diskusi se zajímavými hosty.

 

Překonali jsme významné hranice

Na konci září 2022 jsme překonali významný milník – spravujeme již více než 1000 affiliate kampaní. A to nejen ze Slovenska, Česka či Maďarska. V Dognetu už máme také desítky rumunských, chorvatských či polských kampaní

 

Druhým významným milníkem je, že jsme našim publisherům vyplatili již více než 12 milionů €. Děkujeme všem publisherům, kteří jsou tady s námi, přinášejí vám konverze a díky nim můžeme všichni společně růst.

 

Konečně byl letní HotDognet!

Po delší korona pauze jsme letos konečně zorganizovali oblíbený affiliate meetup pro publishery – HotDognet. Je to setkání publisherské komunity, kde si mohou v uvolněné atmosféře vyměnit své zkušenosti, vyslechnout přednášky od nás z Dognetu, dát si dobrý drink a vychutnat si chutné hotdogy.

Letos jsme měli 3 zajímavé přednášky, a to

  • Julie odprezentovala, co se v Dognetu změnilo od kdy jsme se neviděli.
  • Ondřej přiblížil technologické novinky v Dognetu.
  • Čedo ukázal příležitosti na chorvatském trhu.

Fotky i záznam z přednášek si můžete prohlédnout ZDE

 

Nové přírůstky do týmu

V září se náš tým rozšířil o dva nové kolegy. Český tým v Praze posílil Ondřej Přibyl a slovenský tým v Bratislavě se rozšířil o kolegyni Zuzanu Riglerovou.

Zuzana obohatí náš tým jako Relationship manager. Má 4leté zkušenosti s komunikací, plánováním a koordinací vzdělávacích aktivit u klientů v různorodých segmentech. Kromě toho se ve volném čase věnuje grafickému designu a digitální ilustraci, což u nás jistě zúročí.

Aktuálně se nejintenzivněji věnuje hlubšímu rozjetí spolupráce s influencery, ale řeší i klasické spolupráce mezi běžnými publishery a vámi, našimi inzerenty. Takže pokud máte zájem vyzkoušet spolupráci s influencery přes affiliate, neváhejte se na ni obrátit na riglerova@dognet.sk

 

Ondřej, který přibyl do českého týmu na pozici Sales Managera, má na starosti hlavně rozvoj českých klientů, péči o jejich kampaně, ale také nový byznys. Affiliate je pro něj sice novinkou, ale má 16leté zkušenosti v online i offline agenturách, kde měl na starosti hlavně získávání nových klientů, péči o ně a jejich rozvoj. Takže je jasné, že je pro celý Dognet také skvělým přínosem.

 

Pozvánky na závěr

Na závěr bychom vás ještě chtěli pozvat na dvě nadcházející události, kterých se Dognet zúčastní.

První je Czech Internet Forum, které se koná v Praze 1. 11. Dognet je generálním partnerem této konference, takže nebude chybět stánek, kam nás můžete přijít pozdravit a popovídat si o vaší kampani. Dokonce se nám pro vás podařilo získat až 25% slevu na lístky. Chcete-li ji využít, stačí nás kontaktovat. Náš kolega, Country manažer Roman Dobiáš, bude mít také přednášku a následně spolu s kolegou Vojtěchem Bartoňkem i společný workshop o vyhodnocování a optimalizování affiliate kampaně. A to si určitě nechcete nechat ujít.

Druhou je konference WebTOP 100, která se koná 15. 11. v Praze. Dognet je partnerem této akce, takže se opět můžete těšit na náš stánek i přednášku.

Budeme velmi rádi pokud se ať už na jedné, nebo na druhé akci setkáme. 🙂

 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?