Proč se vyplatí jít na největší e-commerce konferenci v Maďarsku

Proč se vyplatí jít na největší e-commerce konferenci v Maďarsku

Podle nejnovějších statistik maďarský e-commerce trh vzrostl minulý rok o 34 %, což bylo obrovským překvapením, protože takový růst v maďarském e-commerce byl zaznamenaný naposledy v roce 2010. Na základe toho můžeme říct, že rok 2017 byl celkově velmi dobrý rok pro majitele e-shopů působících v Maďarsku. Tím pádem ani není překvapující, že stále se zakládá mnoho nových e-shopů a také zahraniční hráči vstupují na tento trh, Dognet spolu s některými klienty také vstoupil na maďarský trh minulý rok. 🙂

To ale neznamená, že noví hráči to mají jednoduché, protože konkurence je stále silnější. Dobrá zpráva pro nováčky však je, že v současnosti je veřejně dostupných informací potřebných pro start mnohonásobně víc než před pár roky. Pro ně je cesta už předpřipravená, protože se nemusí učit z vlastních chyb. Také je i mnoho různých akcí, kde mohou tyto informace získat.

Důkazem je také celodenní E-commerce Expo, které se uskuteční už třetí rok, a to 22. března 2018 v kongresovém centru Lurdy v Budapešti. Účastníci se mohou dozvědět množství novinek o vývoji maďarského e-commerce trhu, ať už jsou tu aktivní, nebo jen plánují začít.

Letošní konference uvítá více než 50 uznávaných odborníků, kteří přijdou povyprávět o svých zkušenostech a aktuálních trendech. Mezi jiným můžeme dostat odpověď i na to, jaké jsou nejnovější trendy v získávání zákazníků, jak umí logistika držet krok s rostoucím online trhem, nebo jaké budou důsledky GDPR v Maďarsku.

Kromě samotných přednášek mohou účastníci poznat 52 vystavovatelů, kteří pokryjí každý segment maďarského e-commerce. Můžete tu najít také obchodního partnera nebo dodavatele, mezi nimi bude samozřejmě i Dognet. Jestli půjdete kolem, zastavte se pro překvapení. 🙂

Dávid Puha

Head Of Business Development

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?