Změna VOP od 1.11.2023. Více informací v článku.

Květnové novinky z Dognetu pro inzerenty

Květnové novinky z Dognetu pro inzerenty

Poznejte nové členy týmu Dognetu, představíme Vám novinku na usnadnění extrakce dat z Dognetu a zjistíte jak a proč vznikají rozdíly v měření affiliate kampaní v Google Analytics. Toto všechno a ještě víc se dozvíte v aktuálních Novinkách z Dognetu.

Novinky z Dognetu budou stále vycházet ve formě článku, videa, ale také jako podcast. Ve videu Vám aktuální novinky pro inzerenty přinášejí Júlia a Nela. 🙂

Dognet tým se rozrůstá

Za poslední týdny se náš Dognet tým znovu o něco rozrostl. Přidali se k nám dva noví developeři Jakub a Michal, kteří budou intenzívně pracovat na tom, aby byl Dognet špičkou i v technické a technologické oblasti.

Kromě toho se k nám přidal nový Affiliate manažer Michal Mikolka. Michal pro nás nebyl žádnou neznámou, protože s námi spolupracuje už více než rok na jiném projektu naší firmy.

Další posilou týmu Dognet je Key Account Manager pro Maďarsko – Tomáš Morvai. Pro podporu našich dalších projektů se k nám přidal i projektový manažer Ondrej Monsberger.

Náš tým se tedy utěšeně rozrůstá, abychom stíhali držet tempo se zvyšujícím se počtem kampaní a uměli čelit všem výzvám, které přijdou. Celý tým spolu s kontakty najdete na webu Dognetu

Zveme Vás na E-Business Forum 2021

25. 5. 2021 se uskuteční ONLINE konference E-Business Forum. Dvanáctý ročník konference se zaměřuje na to, jaké změny celému segmentu e-commerce přinesla pandemie koronaviru COVID-19. Stejně důležitým tématem bude tlak na zodpovědné chování firem a udržitelnost. 

Dognet je znovu partnerem této významné e-commerce akce, na kterou Vás touto cestou srdečně zveme. 

Extrahujte data z Dognetu snadno do Google Sheets či databází s ROIVENUE

ROIVENUE uvedlo na trh datový konektor pro Dognet. Všichni inzerenti i affiliate manažeři tak mají možnost jednoduše extrahovat data pro vyhodnocování kampaní. 

Hlavní výhodou je jednoznačně úspora času. Nastavení trvá jen dvě minuty a není k tomu potřebné žádné kódování. Export dat potom probíhá už automaticky v časových intervalech, které si sami nastavíte. Data si můžete posílat do Google sheetu nebo do databáze. 

Datový konektor Dognet teď získáte zdarma na produktových stránkách ROIVENUE

 

Proč vznikají rozdíly v měření affiliate kampaní v Google Analytics?

Tato otázka je ze strany Vás, našich inzerentů, velmi častá a je to pochopitelné. Google Analytics je nejrozšířenějším měřicím nástrojem nejen pro e-shopy. Je to sice skvělý nástroj, ale není dokonalý. Reálný podíl a přínos jednotlivých zdrojů na akvizici dané objednávky neukáže. Velmi snadno tak vznikají rozdíly mezi tím, co vidí inzerent v administraci affiliate sítě a co vidí v Google Analytics. 

Protože je to často diskutované téma, kolega Roman Dobiáš k němu připravil celý článek, v němž se dozvíte podrobně to, jak tyto rozdíly vznikají, jak měříme konverze my v Dognetu a jak zaznamenává a reportuje výkon GA.

Čítať článok na webe

Nová hranice pokořená

V dubnu jsme překonali 7 milionů eur vyplacených našim publisherům jen neuvěřitelné 3 měsíce po tom, co se nám podařilo překročit hranici 6 milionů eur vyplacených publisherům. Na to, že máme posezonní měsíce, je to skvělý výsledek, za který vděčíme našim úžasným publisherům, ale samozřejmě i celému týmu. 

Dognet je silný partner i v Maďarsku

Známý český magazín CzechCrunch o nás znovu napsal. Tentokrát o tom, jak se nám daří na maďarském trhu, na kterém jsme v roce 2020 rostli až o 88 %. Na tomto trhu nám věří lokální i celoevropské e-shopy jako Alza, Euronics, BiotechUSA či Axa. 

Více se dočtete v samotném článku na CzechCruch

Čítať článok na CzechCrunch

To je od nás pro tyto novinky všechno, děkujeme za Vaši přízeň a jsme rádi, že jste tu s námi. 

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?