Black Friday 2022 v Dognetu

Black Friday 2022 v Dognetu

Ani nevíme jak a hlavní e-commerce sezóna je pomalu v plném proudu. Rychle se blíží největší „nákupní svátek“ roku – Black Friday, který letos připadá na 25.11.2022.

Black Friday pro naše publishery

Tak jako i po minulé roky, i letos jsme si pro vás, naše publishery, připravili přehlednou tabulku s kupony, akcemi a bannery našich inzerentů, kteří se zapojí letos do Black Friday šílenství. 

Zoznam akcí na Black Friday 

 

Black Friday pro naše inzerenty

Vám, naši milí inzerenti již touto dobou jistě každému přišel jednoduchý dotazník. Prostřednictvím tohoto dotazníku nám umíte dát vědět, jaké akce u Vás na e-shopech probíhají. A my to posuneme publisherem. 🙂 Mohou to být jakékoli slevy, výprodeje, slevové kupóny či jiné akce.

Pokud jste zatím dotazník nevyplnili, můžete tak učinit právě teď. Případně, pokud zatím nemáte k dispozici všechny potřebné informace, vyplňte jej prosím později, případně pošlete na bacikova@dognet.sk

Chci vyplnit dotazník 

Milí inzerenti, i publisheři, nezapomínejte, že během tohoto období je ideální čas na různé extra spolupráce. K jejich dohadování můžete samozřejmě využít i komunikační modul, jehož prostřednictvím můžete mezi sebou komunikovat přímo přes naši administraci.

Publisheři, pokud vámi vybraný inzerent nemá komunikační modul, stačí nám napsat e-mail a my jej s vaším návrhem oslovíme.

Prosím kontaktujte kampaně jen s relevantními nabídkami a vždy jasně popište, co jim navrhujete, nebo o co máte zájem. Komunikační modul naleznete ve své administraci, v sekci Extra nástroje.

Pokud máte ohledně Black Friday jakékoli dotazy, neváhejte se ozvat na bacikova@dognet.sk.

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?