eyerim.cz

Kampaň eyerim.cz

Provize: 5,5 %, 3,15 % pro cashbackové portály a 2,6 % pro kupónové weby (od 1.1.2024)

eyerim, online oční optika, je největší e-shop se slunečními, dioptrickými a sportovními brýlemi.

Na eyerim naleznete ověřené modely i nejnovější kolekce od světoznámých značek jako Ray-Ban, Polaroid, GUESS, Oakley, Versace, Prada a více než 70 dalších. Díky online zkoušení přes funkci Virtuálního vyzkoušení je nakupování slunečních či dioptrických brýlí jednodušší a výběr jasnější. V průměru zákazníci utratí více než 90 € za jeden nákup na eyerim na všech trzích.

Nákup dioptrických brýlí se díky eyerim stal nejen jednoduchým, rychlým, ale hlavně výhodným. Váš předpis od očního lékaře jednoduše vyplníte online či přímo nahrajete jako fotografii. Své brýle si navíc můžete vylepšit filtrem modrého světla, samozabarvovacími (fotochromatickými) čočkami, slunečními dioptriemi a mnoha dalším. Počítat můžete s certifikovanými čočkami prvotřídní kvality.

eyerim také přináší atraktivní alternativu v podobě svých vlastních značek Kohe by eyerim a OiO by eyerim.

Kohe by eyerim

Jak již samotný název kolekce napovídá (anglické „coherent“ neboli „smysluplný, stálý“), Kohe kolekce kombinuje funkčnost, pohodlí a nadčasovost za ty nejlepší ceny. Splňuje nejen všechny praktické potřeby, ale zároveň nabízí stylové vyjádření vaší osobnosti. U těchto brýlí můžete počítat můžete nejen se skvělým stylem, ale samozřejmě také s kvalitou – Kohe brýle obsahují certifikovaná skla od společnosti EssilorLuxottica se spoustou vylepšení. Nadčasové rámy jsou vyrobeny z kovu nebo acetátu – extrémně lehkého a flexibilního typu plastu. A co je nejlepší? Díky svým univerzálním stylům, velikostem a provedení v dioptrické i nedioptrické verzi jsou brýle Kohe vhodné pro každého!

OiO od eyerim

Tato kolekce byla vytvořena s jedním hlavním cílem – bavit se trendy styly! Cenově dostupné modely slunečních a dioptrických brýlí plné barev dotvoří každý outfit. Vyberte si, kým chcete být dnes s OiO.

S těmito kolekcemi eyerim pokračuje ve své dlouhodobé vizi, kterou je ukázat, že dobře vypadající a kvalitní brýle mohou být dostupné pro každého.

S možností zkoušení přes webkameru a vrácením zboží do 30 dnů je eyerim ideálním místem pro nákup nových brýlí – online, jednoduše, pohodlně.

Délka cookies: 14 dní pro obsahového publishera, 3 dní pro kupónového a cashbackového publishera

 


Mediálni kampaň pro eyerim.cz

Máme zájem o:


1. Publikování PR článků.
Hledáme publishery ze segmentu: Zdraví, Móda a krása, Zábava
Za publikování jednoho PR článku umíme nabídnout: do 500 €

2. Koupi zpětných odkazů.
Hledáme publishery ze segmentu: Zdraví, Móda a krása, Zábava
Za publikování jednoho zpětného odkazu umíme nabídnout: do 100 €

3. Publikování recenzí.
Hledáme publishery ze segmentu: Zdraví, Móda a krása, Zábava
Minimální požadavek měsíční návštěvnosti webu: 50 000 návštěvníků/měsíc
Za publikování jedné recenze umíme nabídnout: do 100 €

Máte-li zájem zapojit se do kampaně, tak v administraci v sekci „Kampaně“ vyhledejte kampaň s názvem „eyerim.cz – Mediálna kampaň“ a požádejte o přidání. Inzerent vás v kampani buď schválí nebo zamítne. Prosím, vyplňte poznámku anglicky při žádosti co nejpřesněji, aby inzerent věděl, o jakého publishera se jedná. Následně inzerent s vámi naváže kontakt a komunikace proběhne mezi vámi a inzerentem. Mailovou dohodu pošle inzerent nebo publisher do hello@dognet.com s informací, jaká spolupráce byla dohodnuta a v jaké provizi pro publishera..

Prvky k dispozici

 • Bannery
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media


Povolení

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Přímé PPC
 • Google CSS
 • Externí kupóny
Přímá PPC kampaň je zakázána. V nepřímé PPC musí být brandové klíčová slova včetně překlepů ve vylučujících klíčových slovech v Adwords. V případě zájmu o mailing je ho potřebné zaslat na schválení. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy. Provize za zprostředkování B2B objednávek mohou být zamítnuty.


Při propagaci je třeba používat všechny parametry, které se nacházejí v odkazech v naší administraci. Odstranění parametrů může mít za následek nefunkčnost trackingu nebo zamítání provizi.

Články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?