Nutraceutics.sk

Kampaň Nutraceutics.sk

Výška odměny: 30%. Pro cashback portály je provize 10%.

50 v 1. To je naše nová kampaň ADVANCE nutraceutics, v níž najdete více než 45 různých produktů. Každý produkt má vlastní landing page. Celé portfolio produktů najdete na stránce nutraceutics.sk. Váš traffic můžete směřovat až na 50 domén (49 produktových stránek + mateřská stránka s košíkem). Provize se vypočítává z celé objednávky bez ohledu na to, na který produkt cílíte a který produkt si nakonec zákazník vybral.

Spirulina-advance.sk – top BIO kvalita
Spirulina ADVANCE obsahuje 100% čistou spirulinu prémiové BIO kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídavné látky.

Dermavit.sk – pro krásnou a zdravou pleť
Dermavit je nutrikosmetický přípravek pro péči o pleť, který je v SR zcela unikátní svým komplexním složením. Přírodní látky kolagen, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, metionin, Aloe vera, rakytník, a další podporují maximální synergický efekt. Dermavit je bohatým zdrojem rostlinných extraktů, vitamínů a dalších přírodních látek.

Chlorella-advance.sk – top BIO kvalita
Chlorella ADVANCE obsahuje 100% čistou řasu chlorella v prémiové BIO kvalitě. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani přídavné látky.

Renovix.sk – pro krásné a zdravé vlasy
Renovix je přírodní nutrikosmetický přípravek, který obsahuje unikátní kombinaci rostlinných extraktů, vitamínů a dalších přírodních látek, které pomáhají ošetřovat vaše vlasy „zevnitř“. Přírodní aktivní látky podporují růst a udržení přirozeně krásných a zdravých vlasů.

Urixin.sk – pro zdraví močových cest
Urixin je výživový doplněk pro aktivní péči o močové cesty. Urixin obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 6 aktivních látek.

Probiozym.sk – pro dobré trávení!
Probiozym obsahuje přírodní látky, které přispívají k normální činnosti trávicí soustavy a střev a podporují tak zdravé trávení. Probiozym obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 6 aktivních látek.

Cholesten.sk – pro zdravou hladinu cholesterolu
Cholesten je výživový doplněk, který přispívá k udržení zdravé hladiny cholesterolu. V SR je zcela unikátní svým složením. Obsahuje kombinaci extraktu z červené rýže a omega 3 mastných kyselin.

Flextor-advance.sk – prémiový kloubový přípravek
Flextor je unikátní kloubový přípravek pro komplexní péči o klouby. Obsahuje kombinaci 7 aktivních látek.

Garsin.sk – Váš pomocník při hubnutí!
Garsin obsahuje kombinaci přírodních látek, které podporují metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Jde o přírodní přípravek určený na podporu při hubnutí jako doplněk k fyzické aktivitě a vhodnému jídelníčku, které jsou, samozřejmě, základem. Garsin obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 8 aktivních látek.

Diaben.sk – pro zdravou hladinu cukru
Diaben obsahuje přírodní látky, které přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Diaben obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 3 přírodních látek – Gurmar, kyselinu alfa-lipoovou a extrakt ze skořice.

Modin.sk – pro duševní rovnováhu
Modin obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek na podporu psychické vyrovnanosti a duševní rovnováhy. Obsahuje kombinaci 6 aktivních látek, jejichž základem je vysoce kvalitní extrakt z třezalky tečkované.

Prostalex.sk – přírodní péče o prostatu
Prostalex obsahuje kombinaci přírodních látek, které přispívají k normální funkci prostaty, močového měchýře a močových cest. Prostalex obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 4 aktivních látek.

Candix.sk – doplněk protikvasinkové diety
Candix obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, díky vitamínu C podporuje imunitu a je vhodný při protikvasinkové dietě.

Hemoxin.sk – 5 přírodních látek pro žíly a cévy
Hemoxin je výživový doplněk, který obsahuje unikátní komplex 5 přírodních aktivních látek s vysokým obsahem hesperidinu a diosminu.pro zdravé žíly a cévy.

BrainActive.sk – paměť, energe, soustředění
BrainActive obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 13 přírodních látek. Přírodní látky nacházející se v BrainActive podporují paměť, soustředění, mentální výkonnost, kognitivní schopnosti a energii.

Imunax.sk – podpořte svoji imunitu!
Imunax obsahuje kombinaci přírodních látek na podporu imunity a obranyschopnosti. Imunax obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 11 aktivních látek.

DetoxActive.sk – přírodní očista Vašeho těla
DetoxActive obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují detoxikaci a očistu organismu. V SR je DetoxActive zcela unikátní svým složením. Jde o kombinaci zelených potravin chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice a dalších přírodních látek pro maximální synergický efekt.

Calmin.sk – podporuje usínání a kvalitný spánek
Calmin obsahuje kombinaci přírodních látek, které pomáhají k uklidnění a relaxaci organismu, působí příznivě při usínání a podporují klidný spánek. Calmin obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 7 aktivních látek.

Liverax.sk – podpořte zdraví svých jater
Liverax obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují normální funkci a zdraví jater. Jeho základem je extrakt z ostropestřece mariánského v nejsilnější dostupné koncentraci. Extrakt obsahuje 80 % silymarinu, který se považuje za hlavní biologicky aktivní látku.

Jacmen-advance.sk – 100% přírodní
Ječmen ADVANCE obsahuje 100% extrakt z listů zeleného ječmene v prášku na přípravu nápoje. Jde o mladý ječmen vysoké kvality.

Prvky k dispozici

 • Bannery
 • XML feed
 • Kupóny
 • PR články
 • Extra spolupráce
 • E-mail šablóny
 • Influenceri
 • iFrame
 • Dognet Media

Popisy produktov najdete na našem Dropboxu

 

Povolení

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Přímé PPC
 • Google CSS
 • Externí kupóny
Přímá PPC kampaň je zakázána. V nepřímé PPC musí být brandové klíčová slova včetně překlepů ve vylučujících klíčových slovech v Adwords. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy. Provize za zprostředkování B2B objednávek mohou být zamítnuty.

 

Při propagaci je třeba používat všechny parametry, které se nacházejí v odkazech v naší administraci. Odstranění parametrů může mít za následek nefunkčnost trackingu nebo zamítání provizi.

Články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?