ADVANCE nutraceutics

Kampaň ADVANCE nutraceutics

Výška odměny: 30%. Pro cashback portály je provize 10%.

22 v 1. To je naše nová kampaň ADVANCE nutraceutics, v níž najdete 22 různých produktů. Každý produkt má vlastní landing page. Celé portfolio produktů najdete na stránce nutraceutics.sk. Váš traffic můžete směřovat až na 23 domén (22 produktových stránek + mateřská stránka s košíkem). Provize se vypočítává z celé objednávky bez ohledu na to, na který produkt cílíte a který produkt si nakonec zákazník vybral.

Chia-advance.sk – top BIO kvalita
BIO Chia semínka ADVANCE jsou chia semínka vysoké kvality, kterou dokládá BIO certifikace ECOCERT. Chia semínka mají vysokou nutriční hodnotu, jsou bohatým zdrojem energie a zdraví prospěšných OMEGA-3.

Spirulina-advance.sk – top BIO kvalita
Spirulina ADVANCE obsahuje 100% čistou spirulinu prémiové BIO kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídavné látky.

Dermavit.sk – pro krásnou a zdravou pleť
Dermavit je nutrikosmetický přípravek pro péči o pleť, který je v SR zcela unikátní svým komplexním složením. Přírodní látky kolagen, kyselina hyaluronová, koenzym Q10, metionin, Aloe vera, rakytník, a další podporují maximální synergický efekt. Dermavit je bohatým zdrojem rostlinných extraktů, vitamínů a dalších přírodních látek.

Chlorella-advance.sk – top BIO kvalita
Chlorella ADVANCE obsahuje 100% čistou řasu chlorella v prémiové BIO kvalitě. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani přídavné látky.

Renovix.sk – pro krásné a zdravé vlasy
Renovix je přírodní nutrikosmetický přípravek, který obsahuje unikátní kombinaci rostlinných extraktů, vitamínů a dalších přírodních látek, které pomáhají ošetřovat vaše vlasy „zevnitř“. Přírodní aktivní látky podporují růst a udržení přirozeně krásných a zdravých vlasů.

Urixin.sk – pro zdraví močových cest
Urixin je výživový doplněk pro aktivní péči o močové cesty. Urixin obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 6 aktivních látek.

Probiozym.sk – pro dobré trávení!
Probiozym obsahuje přírodní látky, které přispívají k normální činnosti trávicí soustavy a střev a podporují tak zdravé trávení. Probiozym obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 6 aktivních látek.

Cholesten.sk – pro zdravou hladinu cholesterolu
Cholesten je výživový doplněk, který přispívá k udržení zdravé hladiny cholesterolu. V SR je zcela unikátní svým složením. Obsahuje kombinaci extraktu z červené rýže a omega 3 mastných kyselin.

Flextor-advance.sk – prémiový kloubový přípravek
Flextor je unikátní kloubový přípravek pro komplexní péči o klouby. Obsahuje kombinaci 7 aktivních látek.

Garsin.sk – Váš pomocník při hubnutí!
Garsin obsahuje kombinaci přírodních látek, které podporují metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti. Jde o přírodní přípravek určený na podporu při hubnutí jako doplněk k fyzické aktivitě a vhodnému jídelníčku, které jsou, samozřejmě, základem. Garsin obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 8 aktivních látek.

Diaben.sk – pro zdravou hladinu cukru
Diaben obsahuje přírodní látky, které přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Diaben obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 3 přírodních látek – Gurmar, kyselinu alfa-lipoovou a extrakt ze skořice.

Modin.sk – pro duševní rovnováhu
Modin obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek na podporu psychické vyrovnanosti a duševní rovnováhy. Obsahuje kombinaci 6 aktivních látek, jejichž základem je vysoce kvalitní extrakt z třezalky tečkované.

Prostalex.sk – přírodní péče o prostatu
Prostalex obsahuje kombinaci přírodních látek, které přispívají k normální funkci prostaty, močového měchýře a močových cest. Prostalex obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 4 aktivních látek.

Candix.sk – doplněk protikvasinkové diety
Candix obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, díky vitamínu C podporuje imunitu a je vhodný při protikvasinkové dietě.

Hemoxin.sk – 5 přírodních látek pro žíly a cévy
Hemoxin je výživový doplněk, který obsahuje unikátní komplex 5 přírodních aktivních látek s vysokým obsahem hesperidinu a diosminu.pro zdravé žíly a cévy.

BrainActive.sk – paměť, energe, soustředění
BrainActive obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 13 přírodních látek. Přírodní látky nacházející se v BrainActive podporují paměť, soustředění, mentální výkonnost, kognitivní schopnosti a energii.

Imunax.sk – podpořte svoji imunitu!
Imunax obsahuje kombinaci přírodních látek na podporu imunity a obranyschopnosti. Imunax obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 11 aktivních látek.

FlexGel.sk – prémiový gel na záda, svaly a klouby
FlexGel je prémiový chladivý gel s obsahem přírodních látek, které přispívají k pocitu úlevy při lokální aplikaci na záda, svaly a klouby. Obsahuje unikátní kombinaci 5 aktivních látek.

DetoxActive.sk – přírodní očista Vašeho těla
DetoxActive obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují detoxikaci a očistu organismu. V SR je DetoxActive zcela unikátní svým složením. Jde o kombinaci zelených potravin chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice a dalších přírodních látek pro maximální synergický efekt.

Calmin.sk – podporuje usínání a kvalitný spánek
Calmin obsahuje kombinaci přírodních látek, které pomáhají k uklidnění a relaxaci organismu, působí příznivě při usínání a podporují klidný spánek. Calmin obsahuje na slovenském trhu unikátní kombinaci 7 aktivních látek.

Liverax.sk – podpořte zdraví svých jater
Liverax obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují normální funkci a zdraví jater. Jeho základem je extrakt z ostropestřece mariánského v nejsilnější dostupné koncentraci. Extrakt obsahuje 80 % silymarinu, který se považuje za hlavní biologicky aktivní látku.

Jacmen-advance.sk – 100% přírodní
Ječmen ADVANCE obsahuje 100% extrakt z listů zeleného ječmene v prášku na přípravu nápoje. Jde o mladý ječmen vysoké kvality.

Prvky k dispozici

 • Bannery
 • iFrame
 • PR články
 • Kupóny
 • Influenceri
 • XML feed
 • E-mail šablóny
 • BANEA ?
 • Dognet Media

Popisy produktov najdete na našem Dropboxu

 

Povolení

 • Cash-back
 • Obsah
 • Kupónové weby
 • Emailing
 • Přímé PPC
Není možné používat značková slova v rámci PPC kampaní. Není možné používat značková slova v názvu domén. Provize se vypočítává z ceny bez DPH a bez dopravy.

 

Verifikace získaných prodejů probíhá pravidelně na měsíční bázi, avšak budeme se snažit co nejvíc zkrátit čas mezi zaznamenáním prodeje a vyhodnocením. Provize je připsaná ihned po odsouhlasení ze strany inzerenta. Prodeje se odsouhlasují nejdříve po uplynutí této doby (cca 30 kalendářních dnů).

Články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?