Tip na kampaň: Andreashop.sk

Tip na kampaň: Andreashop.sk

Kampaň Andreashop.sk je známý brand, takže ho není třeba příliš podrobně představovat. Poznají ho nejen ti, kteří se pohybují v segmentu elektroniky. V Dognetu je spuštěná 3 roky.

Společnost ANDREA SHOP je jednou z prvních společností na Slovensku, které začaly distribuovat spotřební elektroniku od světových výrobců. Na trhu působí od roku 1993. Na e-shopu, tak jako v kamenném obchodě, najdete široký sortiment bílé a černé techniky, IT techniky, bytové a zahradní techniky a příslušenství, hraček, drogerie, ale také cestovních kufrů. 

Fakta o kampani Andreashop.sk v Dognetu

 • Provize je v kampani dohodnutá pro obsahové publishery na 1 % a pro kuponové a cashbackové portály na 0,3 %.
 • Délka cookies je standardně nastavená na 14 dní.
 • Konverzní poměr je 2,85 %.
 • Prvky, které jsou publisherům k dispozici, jsou bannery, XML feed i seznam nejprodávanějších produktů a kategorií.
 • Kampaň může být propagovaná i influencery.

Výhody kampaně

 1. Široký výběr produktů z různorodých kategorií od elektroniky přes drogerii až po hračky – v nabídce je víc než 70 000 produktů.
 2. Na skladě mají více než 75 % produktů, které expedují do 3 dnů.
 3. Zboží posílají i do Maďarska a Rakouska.
 4. Silná pozice na trhu společnosti s 27ročními zkušenostmi.
 5. Kromě e-shopu provozují 5 kamenných obchodů v Dunajské Stredě, Šamoríně, Šale, Kolárovu a Nových Zámkoch. Kromě těchto mají otevřené i dvě odběrná místa v Bratislavě ve snaze být co nejblíže k zákazníkům.
 6. Rozsáhlé spektrum služeb samozřejmostí – prodej na splátky, možnost okamžité výměny zboží, možnost dokoupení prodloužené záruky, výnos a instalace produktů, dovoz, odvoz starých spotřebičů.
 7. Pravidelná informovanost o novinkách prostřednictvím sociálních sítí – Facebook, Twitter, Youtube a LinkedIn.
 8. Získané certifikáty a ocenění – 1. místo v soutěži ShopRoku 2019 v kategorii elektro – Cena popularity a 2. místo v kategorii elektro – Bílá technika.

Proč používat kampaň Andreashop.sk?

Andreashop.sk je na trhu přes dvě desetiletí. Za tu dobu stihl získat co nejpřesnější obraz o potřebách lidí na Slovensku. Nabídku svých produktů proto přizpůsobuje těmto požadavkům za co nejpřijatelnější ceny ve snaze dosáhnout největší spokojenosti zákazníka.

Nabízejí bohatý výběr kvalitních výrobků, které jsou součástí našich domovů. Snaží se vyjít vstříc požadavkům zákazníků a vyhovět jim, co se týká celého procesu nákupu včetně reklamace a servisu.

Andreashop.sk je zárukou kvality. Při myšlence na potřebu nových spotřebičů nebo dílčí elektroniky mnoho lidí napadne v první řadě Andreashop.sk.

Mnoho lidí nakupuje spotřebiče a elektroniku ve vyšší částce prostřednictvím internetového obchodu. Díky tomu se vám nasbírá velmi slušná provize i přes nižší provizi v síti. Pravidelně přinášejí různé novinky, slevy a soutěže.

Jak tuto kampaň co nejlépe využít?

 • Ideální kampaň pro obsahové magazíny a blogy zaměřené na zařízení domu a zahrady.
 • Dá se využít i pro srovnávače a recenze jednotlivých produktů.
 • Díky dostupnému XML feedu je vhodný i pro katalogy.
 • Můžete komunikovat i pravidelné akce a novinky, které e-shop nabízí.
 • Kromě elektroniky můžete komunikovat také drogerii, sportovní vybavení, ale také hračky a cestovní tašky.
 • Můžete postupně vytvořit články na témata, která jsou obsažená v TOP 9 produktů a TOP 9 kategorií. Jejich seznam najdete v popisu kampaně.
 • Možnost zaměřit se i na srovnání jednotlivých značek, které jsou v portfoliu AndreaShop.sk. Seznam značek najdete také v popisku kampaně.


Zaujala vás tato kampaň? Pokud ji ještě nepropagujete, vyzkoušejte si ji nasadit. Pokud budete mít jakékoliv otázky ohledně produktů nebo e-shopu, klidně nás kontaktujte. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?