Získejte svého affiliate mentora

Získejte svého affiliate mentora

Mentor je zkušený člověk, který vede nováčka k tomu, aby se stal úspěšným. Protože chceme, aby naši publisheři byli stále lepší a lepší, přinášíme jedinečnou možnost získat vlastního affiliate mentora. A to nejen pro nově registrované publishery, ale i pro už existující nováčky, kteří potřebují pomoc. Určitě jste sledovali už naši Super Affiliate Akademii. Pokud byste potřebovali příklady z praxe nebo poradit něco konkrétního, mentor je tu pro vás.
n00b = zažiatočník

n00b = začátečník

Samozřejmě, že rádi pomůžeme i my. Či už já (polgari@leadmedia.sk), nebo kolegyně Míša (kerteszova@leadmedia.sk). Pokud byste se však chtěli dostat pod křídla profesionálů z praxe, máme pro vás aktuálně dva adepty. Stačí si vybrat a ozvat se nám. Zkontaktujeme vás a mentor se vám bude věnovat.

Vlado Rejholec

Organická návštěvnost (neplacená návštěvnost z vyhledávačů) nepřijde na stránku sama od sebe. Tvořím weby, které splňují všechna kritéria, aby organika skutečně přišla. Až na pár výjimek nenajdete na internetu stránky, které by na sebe nechtěly vydělat. Návštěvnost monetizuji (zpeněžuji) neinvazivními způsoby, relevantními reklamními prvky a směrováním návštěvníků vhodným inzerentům. Máš vlastní web, nebo chceš mít a rád by si sis vydělal zajímavé peníze? Na začátku jako bokovka, při škole či práci a později jako hlavní práci? Pomůžu Ti vybrat si vhodné téma, vytvořit web, budovat ho a zpeněžit návštěvnost:
  1. Nasdílím Ti přístup do soukromé FB skupiny, zaměřené na VIP podporu Dognet publisherů.
  2. Nasdílím Ti videozáznamy ze Skype hovorů, zaměřených na pomoc Dognet publisherům.
  3. Budu se snažit být k dispozici, když budeš potřebovat radu, pomoc.
  4. Poskytnu kontakty na programátory, grafiky, copywritery, kteří ti mohou pomoci v rozvoji tvého byznysu.

Chcem Vlada ako mentora

Peťo Chodelka

Internetové podnikání a affiliate marketing mě živí už více než 3 roky. O svoje know-how se dělím na blogu www.chodelka.sk a nebojím se prozradit přesné techniky, které fungují a zvýší Váš příjem. Pomůžu Vám od návrhu webu až po získávání návštěvnosti. Doporučím Vám redaktory, programátory a grafiky. Pokud už web máte, pošlete mně ho a já Vám udělám podrobnou analýzu, co byste měli vylepšit. Spolu se dostaneme na příjmy, o kterých se Vám ani nezdálo. Nebude to jednoduché, ale bude to stát za to! Každý by měl mít mentora, který Vás bude podporovat, inspirovat a pomáhat Vám. Věřím, že já budu ten Váš.

Chcem Peťa ako mentora

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?