VIDEO: Noc affiliate marketingu odhalila hodně!

VIDEO: Noc affiliate marketingu odhalila hodně!

Jednou to muselo přijít! Máme za sebou vůbec první setkání na Slovensku, které se věnovalo affiliate marketingu a které se (jak jinak) konalo pod taktovkou Dognetu. V Connect coworkingu se sešla špička slovenského affilu. Krátkou prezentací zahájil Noc affiliate marketingu Števo Polgári, který vysvětlil, jak to v affilu a Dognetu chodí. Navázal na něj jeden z nejlepších publisherů Dognetu, Peter Chodelka. Vzal to od svých začátků a dal tak velmi dobré rady právě lidem, kteří přesně nevědí, jak na to. Samozřejmě, nechyběly ani reálné příklady a studie.
O ty nebyla nouze ani u dalšího řečníka. Prezentace Vlada Rejholca sice nesla název „Od MFA až po affiliate, aneb jak vydělat na organické návštěvnosti“, ale určitě dala něco i lidem, pro které je to, o čem hovořil, španělskou vesnicí. Na pozadí čísel a jedinečných faktů rozestřel svůj příběh, který mu dal dost zabrat a jiní by to možno vzdali, ale on překážky vzal jako výzvy a vyšel z toho vítězně.
Pomyslnou tečku za eventem udělal Michal Hradil, který je ředitelem firmy Hyperia. I ta má za sebou na poli affiliate marketingu úspěchy. Celým setkáním provázela naše Michaela Kertészová, která se v Dognetu věnuje převážně publisherům. Reakce nenechaly na sebe dlouho čekat. Hned během přestávek stáli stáli kolem hochů zástupy lidí, kteří si chtě popovídat. Na Dognet zase vzešly požadavky, aby se prezentace objevily i na našich stránkách. A protože jste to vy, tak je pro vás tady máme 🙂 Každý dobrý event zakončí afterka, která nemohla chybět ani v tomto případě. Speciální akce, příjemné prostředí a lidé, kteří jsou nadšení pro věc. Zkrátka , ideální tečka za celou Nocí affiliate marketingu. Na závěr chceme ještě jednou poděkovat všem, kteří přišli, a těmto poprvé oficiálně slibujeme, že event o affiliate marketingu ještě bude! A jen tak mezi námi, doufáme, že ještě v tomto roce. ;)

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?