TOP NOVINKA: automatický doplňovač affiliate odkazů do textu AITA

TOP NOVINKA: automatický doplňovač affiliate odkazů do textu AITA

Pro #skaffil jsme připravili TOP věc – nástroj, který bude za vás přidávat do vašich článků affiliate odkazy. Stačí přidat jeden kód a fičí to automaticky. Připravovali jsme to pár měsíců, ale je to venku. 🙂 Chceme poskytnout majitelům magazínů a obsahových webů automatickou věc, o kterou se nemusí starat. Cílem je vkládání odkazů do textu (článků) webu automaticky. Stačí vložit kód a označit, kde má kód „operovať“, teda vkládat odkazy. Aktuálně to máme připravené pro SK kampaně. CZ spustíme ASAP. 🙂 Ukážka fungovania Kód má řadu nastavení, stačí si projít manuál. Není to úplně snadná věc (tedy určitě ne pro úplné začátečníky). Spíše pro mírně pokročilé. Postupně budeme do FAQ doplňovat  otázky, které se při implementaci vyskytnou. Už tam nějaké jsou. aita Pro komponent AITA jsme vytvořili samostatnou subdoménu, kde najdete všechno potřebné. Pokud byste měli jakékoliv připomínky, jsme tu pro vás.

Jen vás prosím, než se budete na něco ptát, věnujte ještě 10 vteřin popisu a dokumentaci. Věnovali jsme tomu mnoho času, aby tam bylo co nejvíc informací 🙂 V praxi se ověřilo, že pokud obětujete čas, po který byste se ptali, hledání řešení, tak získáte odpověď rychleji a efektívněji. 

Please enter a valid URL and content for your button.

VÍC O KOMPONENTU

Štefan Polgári

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?