Tip na kampaně: IncaCollagen SK, CZ

Tip na kampaně: IncaCollagen SK, CZ

Už téměř rok máme v Dognetu spuštěné zajímavé kampaně IncaCollagen.sk a IncaCollagen.cz. Slyšeli jste už o nich? Pokud ještě ne, tak Vám teď uvedeme pár důvodů, proč byste právě tuto kampaň měli používat.

Najdete u nás 2 jazykové mutace tohoto e-shopu, a to slovenskou a českou, přičemž obě mají velmi pěkné provize – 10 € za balení kolagenu a 5 € za balení pro publishery s kuponem + 3,8 % z ostatního zboží.

Obě jazykové mutace mají v Dognetu cca 1,94% konverzní poměr, což je vzhledem na segment, povahu produktu a na jeho vyšší cenu velmi dobrý výsledek. Dobrou motivací je také skvělá výška průměrné provize, která dosahuje víc než 11 €.

Od spuštění kampaní zaznamenaly e-shopy IncaCollagen téměž 60% meziroční růst, samozřejmě i s přičiněním Dognetu. A to se nám podařilo také díky výborné komunikaci inzerenta, sítě a publisherů. Proto je inzerent ochotný poslat publisherům vzorky zdarma, produkty do soutěže, recenze a podobně.

Co dělá Inca Collagen výjimečným?

Největší výhodou e-shopu je samotný produkt – 100% mořský kolagen Inca Collagen v balení, které obsahuje 90 000 miligramů hydrolyzovaného kolagenu rozděleného do 30 balíčků. Jedno balení tak vydrží uživatelům na 1 měsíc.

Kolagen je pro tělo mimořádně důležitou látkou, jejíž nedostatek se nepříznivě projevuje. No a doplnění kvalitního kolagenu má na tělo pořádně pozitivní vliv.

Proč je samotný produkt největší výhodou e-shopu?

Není kolagen jako kolagen. Kvalitní kolagen dokáže při pravidelném užívání vyživit kosti a klouby, vyhladit drobnější vrásky, celkově oživit pokožku a podpořit růst a kvalitu vlasů.

Výhody Inca Collagenu:

 • Je to 100procentní čistý mořský kolagen bez jakýchkoliv přídavných látek nebo chemie.
 • Má vynikající biologickou dostupnost. 
 • Denní dávka, jeden sáček, obsahuje až 3 000 miligramů hydrolizovaného kolagenu. 
 • Inca Collagen obsahuje kolagen typu I, II, III.
 • Je to bioaktivní, tedy živý kolagen, s nímž tělo pracuje tak, jako kdyby si ho vyrobilo samo. 
 • Nemá žádné umělé příchuti ani barviva a je snadno rozpustný ve vodě. 
 • Je to český produkt, už 4 roky na trhu, ověřený a žádaný zákazníky. 

Pro koho je produkt určený?

Mezi spokojené uživatele kolagenu od Inca Collagen patří mnohé modelky, sportovci a známé tváře ze showbyznysu. Sportovci ocení jeho pozitivní vliv na klouby a pohybový aparát a známé tváře, které jsou pod drobnohledem veřejnosti, kromě toho ocení jeho úžasné působení na pleť, vlasy, nehty i pokožku celého těla.

Nedá na něj dopustit např. módní návrhářka Jana Pištejová, folklórní tanečnice Lucia Lekárová, či slovenská reprezentantka v biatlonu Veronika Machyniaková.

To však vůbec neznamená, že Inca Collagen je určený jen pro profi sportovce nebo modelky. Jeho pozitivní účinky ocení každý člověk, bez ohledu na pohlaví a věk. Protože kolagen tělo přestává tvořit od 25. roku života a je třeba ho doplňovat. Investovat do kvalitního a ověřeného produktu pro svoje zdraví se rozhodně vyplatí.

Jak kampaně propagovat?

 • Myslete na to, že jde o dražší produkt, čemuž odpovídá i cílová skupina, která ho nakupuje.
 • Využijte akce, které e-shop dělá. Aktuálně je to například Vitamín C jako dárek zdarma k nákupu kolagenu nebo dlouhodobé poštovné zdarma nad 40 €. Tedy doprava je zdarma už při nákupu jednoho balení kolagenu.
 • Komunikujte hlavně kvalitu samotného produktu, jeho účinnost a skvělý poměr mezi cenou a kvalitou.
 • Je to skvělý produkt na recenze a porovnání podobných produktů.
 • Využijte výborné reference od uživatelů, produkt má skvělé recenze a silné sociální sítě.
 • Využít můžete také mediální kampaň Inca Collagen, která je už k dispozici.

Pokud máte k produktu nebo e-shopu jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?