Tip na kampane: Attractiv.sk

Tip na kampane: Attractiv.sk

Přibližně před 2 roky se do Dognetu zapojila kampaň ze segmentu módy – Attractiv.sk. Není tedy žádnou novinkou, ale stabilní dlouhodobě fungující kampaní. Používáte ji? Pokud ještě ne, tak vám v tomto článku uvedeme několik důvodů, proč byste s tím měli začít.

Attractiv.sk je největší slovenský e-shop zaměřený na značkové dámské a pánské spodní prádlo. Najdete v něm všechny nejžádanější značky – Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Emporio Armani, Diesel, Cristiano Ronaldo – CR7, Polo Ralph Lauren, Puma, Levi’s, DKNY, Panache, Freya, Wacoal, Björn Borg, Andrew Christian, AussieBum, Cleo by Panache, Obviously.

Všechno zboží v e-shopu Attractiv.sk je výlučně originální, přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů. Je to zároveň jediný e-shop, ve kterém najdete nejširší nabídku limitovaných fashion kolekcí těchto značek.

Fakta o kampani Attractiv.sk v Dognetu

 • Kampaň má atraktivní provizi 14 % pro všechny publishery a délka cookies je nastavená standardně na 30 dní
 • Konverzní poměr v Dognetu je cca 7,22 %.
 • Ke klasické kampani Attractiv.sk existuje i mediální kampaň.
 • K dispozici jsou bannery, kupony a XML feed.
 • Kampaň má povolené přímé PPC a mohou ji používat všechny typy publisherů.

Proč používat kampaň Attractiv.sk?

Attractiv.sk je stabilně fungující e-shop, který je na trhu už čtvrtý rok. Donedávna nabízel jen pánské spodní prádlo, ale pro velkou poptávku v létě 2019 přidali i dámské spodní prádlo. Na Slovensku mají nejširší nabídku spodního prádla.

Spodní prádlo je typ zboží, který se dobře prodává celoročně. Ale v hlavní sezóně, tedy od října do prosince, zaznamenávají nárůst až o 100 %, čímž se zvyšuje i konverzní poměr. Pokud tedy kampaň nepoužíváte, doporučujeme ji nasadit co nejdříve, abyste využili období, kdy se značkové spodní prádlo často kupuje jako dárek.

Attractiv si dává záležet i na pocitu, který nákup v jejich e-shopu v zákaznících vyvolává. Ke každé objednávce zákazník automaticky dostává ručně podepsané poděkování za nákup, dárek od Soaphorie a sladké překvapení k tomu. Je to velmi pěkná přidaná hodnota e-shopu, kterou se vyplatí komunikovat.

Výhody e-shopu Attractiv.sk

 • Nejširší nabídka kvalitního spodního prádla nejžádanějších světových značek pro pány a nově, od léta 2019, už také pro dámy.
 • Všechen sortiment v e-shopu je skladem = rychlé dodání.
 • Na většinu produktů je doprava zdarma a při nákupu nad 40 € je doprava zdarma automaticky.
 • Meziroční růst e-shopu je cca 30 % a má slušný konverzní poměr.
 • Nejde jen o sezónní prodej, protože prádlo se prodává celoročně.
 • Péče o zákazníky a dárky k nákupu.

Pokud tedy kampaň stále ještě nepoužíváte, neváhejte a zkuste ji nasadit. Inzerent je otevřený spolupráci a nyní máte šanci zasáhnout top sezónu. Pokud byste měli ohledně kampaně jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. 🙂

Júlia Bačíková

Júlia má v Dognete na starosti kľúčové spolupráce, vzťahy a projekty

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?