Tip na kampaň: ADVANCE Nutraceutics

Tip na kampaň: ADVANCE Nutraceutics

Kampaň ADVANCE Nutraceutics patří v Dognetu mezi oblíbené kampaně ze segmentu Zdraví a výživa a publisheři ji mohou používat už téměř 4 roky. Poznáte tuto kampaň? Pokud ne, v tomto článku si o ní povíme něco víc. 🙂

Společnost ADVANCE Nutraceutics je výrobce přírodních přípravků na podporu zdraví. Na trhu působí už 10 roků, takže se ve svém oboru nejedná o žádného nováčka. Svoje produkty nabízejí v kamenných lékárnách, ale i prostřednictvím internetu na Slovensku, v České republice, Rumunsku, Slovinsku a stále expandují. Svoji značku aktuálně rozšiřují do Maďarska a Itálie.

Fakta o kampani ADVANCE Nutraceutics v Dognetu

 • Kampaň má dohodnutou provizi až 30 % pro obsahové publishery a 10 % pro cashbackové portály. Délka cookies je standardně nastavená na 30 dní.
 • Konverzní poměr je v průměru 5,22 %.
 • Publisherům jsou k dispozicí bannery, seznam nejprodávanějších produktů a popisy jednotlivých produktů.

Čím jsou produkty ADVANCE Nutraceutics výjimečné?

Největší výhodou jsou samotné produkty – od počátku výroby přes různé kontroly a použití látek až po výstupní kontrolu.

Všechny produkty e-shopu ADVANCE Nutraceutics jsou založené na přírodních látkách. Použité jsou nejkvalitnější suroviny s certifikovaným původem a kvalitou. Důležité je podotknout, že obsah kapsle plní do plna účinnými látkami vysokokoncentrovanými nejsilnějšími extrakty, což na trhu není vůbec běžné.

Všechny suroviny procházejí přísnou vstupní kontrolou a při výstupní kontrole se podrobují nezávislým ověřením kvality produktu v externí laboratoři.

Vývoj těchto výrobků je založený na nejnovějších poznatcích z vědeckých výzkumů a studií a také moudrosti našich předků, kteří používali různé bylinky a přírodní produkty.
Produkty se vyrábějí ve výrobních závodech, které postupují podle analýzy a kontroly kritických bodů výroby HACCP.

Výhody použití kampaně

 • Podstatným bodem je dlouhodobost a spolehlivost, protože inzerent nemění pravidla a podmínky, které byly už jednou dohodnuté.
 • Každým rokem rostou o desítky procent.
 • 100% servis je pro ně samozřejmostí. Zboží odešlou nejpozději následující den od doručení objednávky. V opačném případě klient dostane slevu 10 €.
 • Garantují nejnižší cenu – přímý výrobce produktů, proto nikdo jiný neumí nabídnout výrobky levněji.
 • Nejvýhodnější na trhu, tím pádem mají vysoký konverzní poměr.
 • Při objednání aspoň 2 kusů produktu nabízejí dopravu zdarma.

Proč používat kampaň ADVANCE Nutraceutics?

Společnost Advance Nutraceutics je na trhu stabilně působícím výrobcem přípravků na podporu zdraví. Nabízejí více než 45 druhů výživových doplňků. Pro každý produkt je vytvořená samostatná landing page. Proto váš traffic můžete směrovat na více než 50 domén (49 produktových stránek + mateřská stránka s košíkem).

Důraz kladou na vývoj a výrobu produktů, kde základem je špičkové laboratorní vybavení, nejnovější technologie a přesně popsané výrobní procesy. Svoji péči kladou samozřejmě i na použití nejkvalitnějších certifikovaných surovin. Obsah kapslí tvoří vysokokoncentrované extrakty, které plní do plna.

Pro každého člověka je důležité být zdravotně v pořádku, proto je důležité dbát o svoje zdraví a podporovat ho hlavně zevnitř. Na to jsou právě výživové doplňky ADVANCE Nutraceutics, které slouží jako přídavný doplněk ke komplexní výživě. Pokud máte web v oblasti zdraví a výživy, tato kampaň na něm nesmí chybět.

Jak tuto kampaň co nejlépe využít?

 • Je to skvělá kampaň pro magazíny a katalogy o zdraví, výživových doplňcích, hubnutí a fitness.
 • Každý produkt má vlastní landing page.
 • Můžete se zaměřit na TOP nejprodávanější produkty a jejich popisy. Jejich seznam najdete v popisu kampaně ADVANCE Nutracetics.
 • Komunikujte kvalitu zboží, použití přírodních certifikovaných surovin, garanci nejnižší ceny a důkladnost vývoje a výroby.
 • Využijte skvělé reference od zákazníků.
 • Je vhodný i pro recenze produktů a porovnání podobných produktů.


Zaujala vás tato kampaň? Pokud ji ještě nepropagujete, vyzkoušejte si ji nasadit. Pokud budete mít jakékoliv otázky ohledně produktů nebo e-shopu, klidně nás kontaktujte. 🙂

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?