TIP: Boostujte na Facebooku o 75 % účinněji a s úsporou 90 % času

TIP: Boostujte na Facebooku o 75 % účinněji a s úsporou 90 % času

Tento článek není PR a ani na vás nechceme takto vydělávat. Boosterberg by se vám ale mohl hodit a tak namísto provize z „vás“ jsme vám zařídili výhody, které jinde nezískáte. Ve zkratce, k balíkům získáte „bonusové“ sloty na správu dalších stránek. 

Balík

Počet stránek standardně 

Bonusových stránek
Měsíční / Roční platba

Měsíčně ušetříte
STARTER 1 +1 / +2 $39-$78
STANDARD 5 +3 / +5 $59-$99
PREMIUM 20 +6 / +10 $90-$150
AGENCY PRO 50 +11 / +20 $110-$200
Prostě a jasně, máte něco navíc a my nemáme provizi. Dobrý deal, ne? 😀 Je ale nutné se prokliknout přes affiliate link, nebo jinak se vám technicky neumí výhoda připočítat. 

Pokud se vám nechce číst, Boosterberg je nástroj, který vám bude boostovat příspěvky na Facebooku tam, kde to bude mít smysl. Nastavíte si, co a jak a on bude optimalizovat a „vyklikávat“ za vás. Nestojí to mnoho a ušetří to čas, který byste tomu často ani nedokázali dát. Pokud spravujete Facebook stránky, čtěte dál.

Co ještě získáte?
  • Extra support a helpdesk 
  • Pomoc s nastavením

Stačí se ozvat na info@boosterberg.com

Publisheři, publikujte!

Povoláním publishera, jak z názvu jeho profese vyplývá, je publikovat. To zahrnuje výběr tématu, jeho analýzu, vytvoření kontentu, jeho publikování a v neposlední řadě důsledné zacílení na publikum, kterému je obsah určený. A aby toho nebylo málo, v dnešním digitálním světě musí být každý publisher schopný nad rámec svého povolání denně bojovat s přetlakem informací na různá publika a různými byznys modely kanálů, kterými se kontent k publiku dostává. Musí zvládat být marketér, analytik, IT-čkař a guru sociálních médií. Respektive, musel.

Dnes je naštěstí na trhu dostatečné množství smart pomocníků, kteří mu v tom umí pomoci. Jedním z nich je i Boosterberg.

Smart pomocník Boosterberg

Boosterberg byl před zhruba třemi roky původně vytvořený jako interní nástroj PS:Digital, jedné z největších digitálních marketingových agentur na Slovensku v partnerství s Kremsa Digital. Zvěsti o jeho funkčnosti a efektivitě se velmi rychle šířily, a tak se nakonec, kvůli zájmu okolí, rozhodli v PS:Digital tento nástroj na smart boostování facebookových postů uvést na trh. Po úspěších v České republice a na Slovensku se momentálně zaměřují na celosvětovou expanzi. 

Protože dnes se kterýkoliv post na Facebooku organicky dostane k maximálně 2 % fanoušků, publisherům nezbývá nic jiného než kontent promovat. A to obnáší nutnost ovládat výše uvedené zručnosti, které však zabírají příliš času.

Boosterberg byl vyvinutý za účelem perfomance marketingu, neboli automatického vytěžení co nejlepších výsledků z co nejkvalitnějšího kontentu. 

Z hlediska CPC se vám umožní dostat na Slovensku a v Česku v některých případech až pod 0,5 centu za proklik!

Výkonnostní parametry

Jeho dnes už pořádně robustní engine poskytuje široké možnosti nastavení podmínek začátku a ukončení boostování postů včetně cílení, budgetu, trvání atd. Ale zejména umožňuje zaměřit se na výkonnostní parametry příspěvků. V praxi to tedy znamená, že nejen šetří facebookový budget, ale dokáže z něho vytěžit maximum. A nejlepší na tomto nástroji je, že si vaše pravidla nastavíte jednou a následně se k nim stačí vrátit a doladit je přibližně jednou za měsíc, nebo při začátku nové kampaně, a tím zredukovat čas strávený jejich správou už o vzpomínaných 90 %.

Boosterberg určitě ještě není na konci svého vývoje a už do konce roku je v pipeline, kromě nového designu a UX i zařazení Google Smart Display Ads, které budou co nevidět nasledované dalšími reklamními kanály.

Takže, publisheři, publikujte a všechno ostatní nechte na Boosterberg! Pokud chcete výhody, stačí se prokliknout přes affiliate link.

Enjoy! 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?