Využijte sílu domény pre affiliate kampaně

Využijte sílu domény pre affiliate kampaně

Affiliate síť .dognet není jen o bannerech. Pokud máte navštěvovaný a silný portál, traffic se dá čerpat z vyhledávání a měnit na provize bez velkých investicí a bez zabrání reklamního prostoru na samotném portálu. V .dognete najdete kampaně, které se hodí na umístění na stránku i jinou než bannerovou formou. Jsou to takové, kde se dají akce a leady sbírat přímo u vás. Tedy uživatel vyplní formulář nebo objedná přímo na stránce publishera a nemusí se „proklikávat“ na portál inzerenta. Příkladem může být přímé využití kampaně TvojaDiéta.sk nebo Profi Credit. Pokud máte silnou doménu, stačí vytvořit minisite na půjky. vašedoména.cz (resp. vasedomena.cz/pojisteni) a umísttit iframe formulář přímo na web. Následně jen prolinkovat subdoménu, resp. podstránku, z portálu, a tak podpořit minisite. Traffic se bude díky optimalizaci a síle domény čerpat z Googlu. Takto se dají dosahovat výsledky rychle hlavně na long-tail klíčová slova. seo-affiliate-traffic Využití nemusí končit jen u iframe formuláře. Na minisite můžete umísťovat přímo i bannery či textové odkazy i na jiné podobné kampaně.
Takto se dají vytvářet různé podstránky na webu a naplno využít potenciál webu. Long-tail výrazy se dají velmi efektivně odchytávat hlavně proto, že minisite získá sílu a autoritu z hlavní domény.
Traffic se dá čerpat i tak, že vytvoříte v menu nebo jinde na webu proklikový button na minisite. Návštěvník zůstává na vašem portálu, ale můžete ho zpracovat přes affiliate kampaň. Pokud byste potřebovali poradit, jsme vám kdykoliv k dispozici.
Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?