Propagujte kampaň Voyo.cz! Více než 2 000 seriálů a filmů.

Propagujte kampaň Voyo.cz! Více než 2 000 seriálů a filmů.

Streamovací služby rychle narůstají na popularitě, a jednou z nich je i Voyo.cz, kterou naleznete v sezname našich kampaní. Určitě už každý zaregistroval platformu Voyo.cz, která nabízí o mnoho více než si myslíte, ale pojďme si ji trošku přiblížit.

Co je Voyo.cz?

Voyo.cz je lokální česko-slovenská streamovací služba, ve které naleznete více než 2000 českých a slovenských seriálů a filmů, ze kterých si opravdu vybere každý. Výhodou je, že si můžete pustit epizody oblíbených seriálů na pořadu Nova, 7 dní před jejich vysíláním. Na Voyo.cz najdete také bohatý výběr pohádek pro malé děti a v neposlední řadě máte po ruce i nejlepší sportovní přenosy, události a přímé přenosy světových turnajů. Vše z československé scény najdete na jednom místě. Předplatné stojí 159 Kč/měsíčně, a máte 7 dní na vyzkoušení zdarma.

Voyo.cz byl online archiv programů TV Nova, ale to už dávno neplatí. Na trh přišli se svojí vlastní značkou Voyo Original, která představuje exkluzivní produkci programů, které můžete nalézt pouze na této platformě. Každý měsíc vychází spousta novinek, které nejsou jinde dostupné, díky čemuž nalákáte nové zájemce. V produkci Voyo Original vyšel také úspěšný seriál Případ Roubal.

Výhody propagace

 • Jednoduché a rychlé nasazení kampaně, bez nutnosti vytvářet textový obsah – minimum práce a nákladů.
 • Kampaň lze propagovat na jakémkoli webu, kterému obohatíte nevyužitý prostor.
 • Silná značka, která poskytuje výbornou odměnu 14 € za lead.
 • Široký výběr seriálů a filmů různých žánrů, které jsou týdně aktualizovány – promování aktuálních trendů.
 • Najdete zde předpremiéry nových filmů a epizod seriálů dříve, než jsou odvysílány v televizi.
 • Z nabídky programů si vybere opravdu každý – od dětí až po prarodiče.
 • Přenosy seriálů lze sledovat i mimo ČR – využitelná i na českých webech.
 • Můžete si vytvořit z bannerů různé obrázky, které zaujmou cílovou skupinu.
 • Inzerent poskytne v případě dohody bannery k jakémukoli seriálu.

Mám zájem propagovat kampaň Voyo.cz

Jaké podklady a v jakém formátu byste rádi získávali z kampaně Voyo.cz? Dejte nám vědět na hello@dognet.com

Příklad propagace

Jaké podklady Voyo.cz nabízí?

 • Profil kampaně spolu s podmínkami najdete ZDE
 • K dispozici kompletní seznam všech pořadů a filmů včetně jednotlivých Landing Page
 • PR články, tiskové zprávy a další doplňující info k pořadům
 • Dále bannery, layouty, brand guide a spoustu dalšího

Ako propagovať streamovaciu platformu?

Najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom, ako nasadiť kampaň Voyo.cz je prostedníctvom bannerov, pri ktorých nemusíte vytvárať žiadne texty. Pokiaľ by ste chceli využiť maximálny potenciál kampane, odporúčame preklik do kampane zakomponovať do textu k banneru. 

Najväčšiu mieru interakcie majú bannery, ktoré sú umiestnené priamo nad, pod obsahom alebo zakompované v texte. Využitie nájdu aj ako scroll bannery.

Tip: Na základě našich zkušeností, nejméně efektivní jsou bannery, které jsou staticky umístěny v side bar webu.

Příklad propagace

V administraci najdete všechny bannery, ze kterých si můžete vytvořit poutavé obrázky, díky kterým zaujmete vaši cílovku. Při propagaci kampaně umí inzerent poskytnout jakýkoli banner program, který byste potřebovali do vaší kampaně.

Zaměřte se na aktuálně nejsledovanější trendy programů – Případ Roubal, Survivor, Odznak Vysočina, Love Island a mnoho dalších. Skvěle bude fungovat také focus na konkrétní stanice, kde můžete propagovat pravidelné sportovní programy, unikátní přímé přenosy z kanálů NovaSport3 a NovaSport4 (například španělská liga) a konkrétní sportovní zápasy.

Zobraziť popis kampane Voyo.cz

Skvělé na kampani je to, že je využitelná na téměř jakémkoli webu. Propagaci přizpůsobte podle zaměření vašeho webu, například:

 • Na sportovním magazínu využijete kromě odkazů v článcích prázdný prostor bannerem pro aktuální sportovní zápasy s odkazem na Voyo.
 • Pokud vlastníte lifestylový magazín pro ženy, ideální je propagování oblíbených reality shows jako Love Island, seriály/filmy s nádechem romantiky.
 • Na webu s auto moto články můžete propagovat bannery programů o autech a silných motorech.

Příklad propagace

Rada na závěr

Rada na závěr: Mnoho čtenářů při prohlížení vaší stránky má v prohlížeči zapnutý blokovač reklam – Adblocker. Pokud vložíte na váš web banner zkopírováním odkazu z administrace, nemusí se banner zobrazovat, protože jej Adblocker zablokuje.

Proto doporučujeme nasadit banner jako obrázek, který si stáhnete z administrace a vložíte jej na zvolené místo na webu. Do tohoto obrázku přidáte affil link do parametru <a href=”affil_link”>. Affil link banneru kampaně naleznete u banneru po rozkliknutí tlačítka “Zobrazit kód banneru”. V tomto případě se bude banner zobrazovat i při zapnutém Adblockeru.

Pokud máte jakékoli dotazy ke kampani, neváhejte nás kontaktovat. 🙂

   Vydělávající affiliate web
   E-book zdarma

   Vydělávající affiliate web

   Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

   Další články, které by tě mohly zajímat

   Které inzerenty u nás najdete?