NÁVOD: Jak na výkonnostní affiliate články

NÁVOD: Jak na výkonnostní affiliate články

Affiliate není jen o bannerech! Toto jsme už asi 100x zdůrazňovali a stále to budeme připomínat. Jak však přizpůsobit obsah článku affiliate kampani? Dnes jsme narazili na ukázkový případ toho, jak se dá NEvyužít potenciál affiliate kampaně. Úplně konkrétní příklad bohužel nemůžeme uvést, ale šlo o tematicky zaměřený web – nábytek, doplňky, bydlení. Pěkný web, plný inspirace. Lidé takovéto weby milují a články sdílejí ostošest. Základní chyba? V článku byly krásné obrázky, ale ne výrobky z affiliate kampaní a e-shopů inzerentů. V sidebare (co to znamená?) byl jen jeden velký banner. A to je málo!

Propagujte, recenzujte, opěvujte výrobky od inzerentů

Majitelé magazínů mohou udělat jednu úžasnou věc – psát recenze a představovat výrobky. Proč tak nepropagovat výrobky inzerenta a mít z toho provize? Nepsat všeobecně, ale cíleně vybírat. Například: článek o dekoračních vankúšoch (polštářích)
  • V kampani 4Home je jich více než 500 druhů.
  • Vyberete pár pěkných kusů.
  • Napíšete článek, kam dáte i ukázky a galerii.
  • Z galerie, fotek i textu budete odkazovat na konkrétní výrobky – když člověk klikne, jde na 4Home, když nakoupí do 30 dní, máte provizi.
  • Článek bude informačně bohatý, pro užívatele hodnotný a s maximálním potenciálem výdělku.
  • Také je super doporučit e-shop inzerenta – i k tomu máme připravený článek.
  • SOCIAL efekt – takový článek je ideální na přirozené sdílení. Lidé ho ocení.
  • SEO efekt – když si projdete náš článek o SEO článcích a copywritingu, zjistíte, že téma polštářů je celkem vyhledávané. Tedy získávat budete traffic z organického vyhledávání dlouhodobě (co to znamená?).
vankuse_kw Takže? Pište články, ale nezapomínejte na výrobky z kampaní. Můžete tak článek maximálně využít a „prodat“. Pokud byste případně chtěli něco na recenzi a uměli připravit kvalitní výstup, zajistíme vám i výrobky na testování. Stačí se ozvat.;) Jsme tu pro vás.
Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?