NÁPAD NA AFFILIATE PROJEKT #6: Kočárkový web

NÁPAD NA AFFILIATE PROJEKT #6: Kočárkový web

To, že se vyplatí zaměřit se na drahé produkty, jsme už jednou doporučovali. Ale teď tu máme ještě lepší, konkrétní věc. Kočárky! Takový kočárek není levná věc. Z kapsy vytáhnete i více než 1800 €. Průměrně tak 700 € a to jsme ještě optimisté. Na kampani Market24 takové kočárky jsou a provize z prodeje proto nemusí býr malá. 35 až 90 € za jeden prodej? To je už celkem zajímavé. Co je tedy ten nápad? Affil web s kočárky. Jak bych tedy postupoval?
  1. Koupil bych určitě nějakou pěknou doménu. Například „.online“ doména je pěkná a na Subregu je teď v akci za nějakých 7 €. Také „kocarky.online“ nezní vůbec špatně. Jsem zastáncem nových TLD, takže kdo není, kupuje klasiku. 🙂
  2. Neřešil bych XML feed, protože těch kočárků není zase až tak mnoho. Udělal bych pěkný, recenzní web. Klidně i bez toho, abych nějaký kočárek viděl.
  3. Internet je plný názorů maminek, které stíhají při mateřské i psát názory na různé weby. Stačí si udělat průzkum.
  4. Úplně supernávod na recenzní weby najdete i v článku „How To Write The Perfect Affiliate Product Review“ od Jamese Johnsona.
  5. Vytvořil bych obsah a šel po cíleném trafficu. Přes Google Keyword tool jsem vytáhl report, kde je vidět, že ty ceny za kliknutí nejsou zase v jiné galaxii než například u půjček. Jsem mile překvapený. KW
  6. Vytvořil bych si landing pages pro různá cílová klíčová slova a testoval bych.
  7. U tohoto projektu je velmi vhodné se zamyslet i nad retargetingem (víc v článku NÁPAD NA AFFILIATE PROJEKT #5: Retargetingový web).
  8. Komunikovat se dají různé slevy, zboží skladem, datum dodání, příslušenství (tašky na kočárek…)…
  9. A co dál? Testovat, testovat, testovat a ještě? Testovat a vydržet. 🙂
Good luck a těšíme se na další nápady na affiliate web!

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?