Jak vytěžit z Black Friday v Dognetu maximum?

Jak vytěžit z Black Friday v Dognetu maximum?

Ke sváteční nákupní sezóně neodmyslitelně patří i oblíbené období všech e-shopů, zákazníků a publisherů. Black Friday letos připadá na 24. listopad 2023.

Už dávno se však neváže jen na jeden den. Lidé najdou na e-shopech zajímavé slevy, akce a výprodeje během celého listopadu. Výhodnější ceny využívají nejen na nákup vánočních dárků, ale také na zakoupení dražších položek, které si vyhlédli během roku, doplnění šatníku nebo vyzkoušení i méně známých značek a produktů.

Black Friday akce představují skvělou příležitost ke zvýšení prodejů a získání nových zákazníků, přičemž mnozí z nich budou akce hledat na svých oblíbených kuponových a cashbackových portálech, ale i blozích, magazínech a sociálních sítích.

V roce 2022 zabezpečili publisheři v Dognetu obrat 1 376 283 EUR jen během samotného Black Friday víkendu a ve srovnání s předchozím měsícem jsme u inzerentů pozorovali v průměru o 133 % více objednávek.

Chcete i vy vytěžit letos z Black Friday v Dognetu maximum? Řekneme vám, jak na to. 😊

 

Informujte nás o vašich Black Friday akcích

Příprava dobře promyšlené Black Friday akce zabere každému e-shopu nemalé množství času. Rozšiřte ji využitím Dognetu mezi statisíce nových zákazníků prostřednictvím affiliate partnerů, které máme v síti.

Stačí, když nás o připravované akci informujete e-mailem nebo prostřednictvím krátkého dotazníku, který vám nezabere více než 5 minut:

Chci vyplnit dotazník za svůj e-shop

 

Publisheři najdou všechny Black Friday akce na jednom místě

Patříte mezi naše publishery a nechcete, aby vám ušla některá ze zajímavých akcí, které e-shopy plánují? Všechny listopadové akce, o kterých nás inzerenti informovali, najdete nejen v kuponovém feedu, ale také v samostatném seznamu:

Seznam Black Friday akcí speciálně pro publishery Dognetu 

 

Strategické spolupráce mezi inzerenty a publishery

Přestože Black Friday nabízí skvělou příležitost ke znásobení prodejů, se stejným cílem k němu přistupuje i vaše konkurence. I letos doporučujeme navázat individuální spolupráci s vybranými partnery a zaujmout tak zákazníky i v moři všech ostatních akcí.

Většina publisherů nabízí za zajímavou výhodu (navýšenou provizi nebo exkluzivní slevový kupon) intenzivnější propagaci v podobě lepšího umístění na jejich webech, sociálních sítích nebo v newsletteru.

Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné partnery a spolupráci domluvit – ať už jste náš inzerent, nebo publisher. Stačí nás kontaktovat na riglerova@dognet.sk.

Držíme vám palce! 😊

Affiliate marketing pro e-shopy
E-book zdarma

Affiliate marketing pro e-shopy

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?