Chcete vydělat? Dělejte affiliate projekty pro Maďarsko!

Chcete vydělat? Dělejte affiliate projekty pro Maďarsko!

Každý se mě ptá co funguje, co mají dělat. Dělejte maďarské online projekty!

Všichni se snaží získat nějaké „tajné“ info, ale věc se má takto:

  1. Maďarsko je populací podobně velké jako ČR – jsou tam stejní lidé, stejný Facebook i Google. Ano, mají menší koupěschopnost, ale jsou tam a jsou jich miliony.
  2. Mají prázdný organik – je tam asi jen 5 tis e-shopů a v ČR je jich skoro 40 tis.! Co to znamená? Že je málo takových, kteří aktivně řeší SEO. Stejně tak nemají nijak mnoho online magazínů. Prostě a jasně – v organiku není konkurence. Nejsou tam e-shopy jako v ČR nebo SR, které dávají do obsahu statisíce eur měsíčně. Je to jako u nás před 10 lety. Ach, zlaté časy. 
  3. Laciné PPC – ceny za klik jsou výrazně nižší než u nás
  4. Dostupné kampaně – jen v Dognetu máme přes 20 maďarských kampaní. Máte lokální support, nás jako lokálního partnera. Není na co čekat.
  5. SEO – ano, v HU mohou být problémem backlinky. Ale dnes už není SEO o tisících odkazů. Stačí dělat kvalitní content a jste tam. A ani ten content nemusí být nějak úžasně kvalitní. V HU není konkurence, tedy Google musí vybírat z toho, co je. Dokonce by tam fungovaly i linkfarmy nebo generovaný content, což je u nás už roky mrtvé. Kdo by chtěl, máme v HU partnera na nákup odkazů.
  6. Laciní a dostupní lidé – nemusíte shánět Maďary. Na SR i v ČR jsou jich tisíce, kteří znají jazyk na spisovné úrovni a můžete se s nimi dohodnout „po našem“. Máme připravenou databázi 57 copywriterů pro HU trh. Napište nám a podělíme se. 
  7. Brigádníci – vezměte k sobě maďarského brigádníka. Studentů, kteří ovládají maďarský jazyk, je v SR i v ČR dostatek. A umí vám pomoct. Stojí to „až“ pár stovek eur měsíčně. 
  8. Delegování – ano, nebudete umět kontrolovat 100% výstupy. Ano, vlastně nebudete vědět, o čem je web. 😀 Ale to je výhoda – budete umět všechno delegovat, nebudete dělat mikro management ani zbytečně dramatizovat. V Maďarsku stačí dělat věci na 60–70 %, věřte mi. Nebylo by krásné říct: „Tento web mi vydělává 800 eur měsíčně a nemám velké ponětí, o čem je :)“ ?

Proč tedy hrotit hyper-konkureční trhy v ČR a SR, když tu máme jižního souseda, který to neumí dělat? 🙂 Za pár let to bude „kdybych to byl věděl tehdy“ a už bude pozdě. 

via GIPHY

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?