Zdroj reklamy pro regionální portály

Zdroj reklamy pro regionální portály

Provozujete regionální portál? Affiliate síť nabízí ideální východisko na doplňkový zdroj reklamních kampaní.

Regionální portály se často střetávají s neochotou velkých inzerentů využívat jejich mediální prostor vzhledem na specifickou, lokální cílovou skupinu. Hlavně pokud se jedná o samostatný projekt. Podobně PPC kampaně z AdSense či jiné PPC sítě nemají úspěšnost, protože cílová skupina je velmi specifická.

Většina portálů staví obsah na článcích. Právě do nich se dá lehce a rychle vsadit reklama.

Affiliate síť nabízí zdroj jak bannerů, tak méně tradičních nástrojů pro využití potenciálu lokálního online média. Většina portálů staví obsah na článcích. Právě do nich se dá lehce a rychle vsadit reklama v podobě affiliate linků.

Jako provozovatel máte určitě chuť experimentovat, zkoušet  efektivnější formy využití potenciálu svého webu a nechcete zase všude „cpát“ blikající bannery. Pokud chcete na to jít s rozumem, určitě zkuste affiliate síť. Vhodným umístěním odkazu do článku získáte neagresivní formu reklamy, která dokáže přinést dobré výsledky. Uživatelé si přečtou článek a pokud kliknou na odkaz a provedou akci (nákup, registrace apod.), je provize vaše.

V affiliate síti máte k dispozici hotové články, které stačí už jen publikovat. Můžete si je také připravit i sami podle úvahy. Případně integrovat odkazy do standardního obsahu, který publikujete. Články můžete následně podpořit ze sociálních sítí či mailingem. Všechno záleží na vaší šikovnosti a zkušenostech. Případně vám velmi rádi poradíme

V affiliate síti máte k dispozici hotové články, které stačí už jen publikovat.

Jak můžete využít svůj lokální online projekt?

  1. Standardní bannery.
  2. Affiliate linky z článků.
  3. Mailová affiliate kampaň pro vaše uživatele.
  4. Stabilní umístění na stránce (do menu, umístění iframe atd.).

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu kdykoliv pro vás.

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?