Jak affiliate linky integrovat do článku
odkazy-clanky-affiliate

Jak affiliate linky integrovat do článku

Affiliate program nabízí možnost, jak účinně a neagresivně využít obchodní potenciál článků.  Odkazy je možné vkládat různými způsoby:
  • Přímo, klasicky do textu.
  • Vyznačit v texte.
  • V textu spolu s obrázkem.
  • Zvláštní informační box.
  • Call to action prvek.
Účinnost takovýchto odkazů je vysoká, neomezuje a nijak nevylučuje klasické umístění bannerů či PPC ploch.
Samozřejmě je možné odkázat i na podstránku inzerenta. Stačí přidat affiliační kód na konec adresy inzerentova portálu, kam chcete odkázat. Ten se nachází v každém banneru a také ve vašem administračním panelu. Je to například: /?a_aid=51a72a74e787c. Vyberete si podstránku inzerenta (např. www.adresa.cz/kategorie/produkt) a na konec umístíte affiliační kód (výsledkem bude www.adresa.cz/kategorie/produkt?a_aid=51a72a74e297c). Vždy však otestujte funkčnost toho, na co chcete odkazovat a syntax. Potvrzením vám bude zaznamenání kliku, které uvidíte na vašem administračním panelu. odkazy-clanky Pokud byste měli problém s trackingem nebo další otázky, jsme kdykoliv k dispozici.
Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?