Affiliate jako efektivní nástroj
affiliate-efektivne

Affiliate jako efektivní nástroj

Affiliate marketing je často zatracován pro svou malou efektivitu. To může pramenit z různých důvodů od špatně nastavených provizí přes špatně komunikovaný produkt až po chyby v použitelnosti stránky, kde se uskutečňuje samotná akce. Nedodržením základních pravidel může být affiliate program neefektivní a opravdu nesoutěžní jiným způsobem monetizace mediálního prostoru. V systému .dognet však dbáme na to, aby byly zejména stránky inzerentů a reklamní materiály kvalitně zpracované a nic nebránilo uskutečnění prodeje. Affiliate má hlavní výhody v tom, že dává publisherovi velkou variabilitu použití. Kampaň je předem dána, tedy publisher umí modifikovat mediální prostor tak, aby maximalizoval účinnost. Pár tipů pro publishery:
  • Najděte na vaší stránce nevyužitý mediální prostor.
  • Vybírejte kampaně vzhledem k charakteristice vašich uživatelů.
  • Nastavte komunikaci tak, aby jí vaše skupina rozuměla.
  • Nebojte se experimentovat. V affiliate systému vidíte úspěšnost velmi rychle.
Pokud máte jakýkoliv nápad, affiliate program .dognet je tu pro vás a affiliate manažer se vám bude ihned věnovat a situaci řešit.
Štefan Polgári
Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?