Nová forma spolupráce pro influencery a také SMS a offline marketing

Nová forma spolupráce pro influencery a také SMS a offline marketing

Po několika měsících jsme spustili novou formu spolupráce pro publishery – záznam konverzí na základě použitého kupónu při nákupu. 

Publisher může získat svůj jedinečný kupón. Pokud ho někdo použije při nákupu, připočte se provize. Bez nutnosti donutit nakupujícího prokliknout se přes affiliate odkaz. Takže „stačí“ sdílet svůj kupón. 

Připravili jme speciální landing page, kde se o tom dozvíte všechno potřebné. Je tam i super video 🙂 Stejně tak jsme připravili  skupinu na Facebooku speciálně pro tuto skupinu publisherů. 

Tato nová funkcionalita je vhodná pro influencery, kteří neumí dát do videa, nebo statusu na Instagramu, proklik. Stejně tak je to super pro SMS marketing nebo offline affiliate marketing. 

Těšíme se na vás 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?