Let’s play? Let’s earn nějaké peníze pomocí affiliate marketingu. ;)

Let’s play? Let’s earn nějaké peníze pomocí affiliate marketingu. ;)

Vydělejte si propagací her či herní techniky. Je to opravdu jednoduché. 😉  Máte Youtube kanál? Hrajete hry na Twitch? Propagujte hry či herní techniku a získejte provizi za každý prodej. Jak na to?
  1. Zaregistrujte se do naší sítě Dognet – http://easy.dognet.sk/registration/
  2. Po schválení vaší registrace vám přijde na e-mail vaše heslo. Přihlaste se do administrace – http://easy.dognet.sk/sign/in
  3. V administraci klikněte na Propagační materiály – Ostatní
  4. Najděte kampaň ČiernyDrak.sk a klikněte na „Získat provizní odkaz
  5. Tady najdete váš odkaz. Tento link obsahuje vaše ID, díky němuž vás můžeme identifikovat a víme, že zákazník přišel přes vás. Na základe tohoto vám můžeme připsat provizi z objednávek, které jste přinesli.
  6. Pokud chcete odkazovat na konkrétní produkt, je to samozřejmě možné a je to velmi jednoduché. Zadejte link na produkt do kolonky „Link na podstránku“ a vygeneruje se vám odkaz na podstránku s vašimi trackovacími údaji.
Tento odkaz stačí vložit do popisu vašeho videa. 😉 Doporučujeme přidat také text, jako například:
  • Kup si i ty silnou mašinu a hrej [link]
  • Nové hry za skvělé ceny najdeš na [link]
Jestliže vám v popisu vašeho Youtube videa vadí dlouhé linky, klidně si je zkraťte například přes Bit.ly Každý proklik, který přinesete, uvidíte do 10 minut v administraci pod „Kolik jsem poslal návštevníků“. Každý prodej, který přinesete, uvidíte v administraci pod „Kolik jsem vydělal“. Vyplácet umíme i nepodnikatele, takže se není čeho bát. Nic vám nestojí v cestě.

Kolik vyděláte?

V kampani ČiernyDrak.sk nabízíme provizi 3 % z každé objednávky bez DPH. Pokud by se vám tedy podařilo prodat ultimátní mašinu MSI Nightblade MI3 VR7RC-005EU za 1 042,50 € bez DPH, vyděláte 31,275 €. Další elektroniku najdete v kampaních TPD.sk (provize 5 %), Bigon.sk (provize 9 %) či AndreaShop.sk (provize 3 %). Seznam všech kampaní najdete zde.

Vašimi gamerskými videi děláte reklamu sobě, vašim hrám a také vaší technice. Vydělejte na tom!

Máte otázky? Jme tu pro vás. 😉 Pište na novotna@dognet.sk nebo využijte náš online chat.

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?