Významná nabídka od inzerenta Market24.sk

Významná nabídka od inzerenta Market24.sk

Maminky na mateřské jsou skvělou cílovou skupinou. Rozběhněte úzkou spolupráci s Market24.sk, e-shopem plným dětských potřeb, hraček a kočárků!

Máte doma děťátko? Tak teď pozorně čtěte.

Inzerent Market24.sk vám dá 70% slevu na produkt YOOMI – set 3 v 1 – 240ml kojenecká láhev + ohřívač + nabíječka na ohřívač nebo na libovolný jeden produkt značky Vital baby. Co za to? Jediné, co je třeba udělat, je napsat kvalitní článek/recenzi o produktu. Chtěli byste na test jiný výrobek? Ozvěte se přímo inzerentovi na e-mail igor.datko@market24.sk a určitě se dohodnete. 😉

Získejte slevu pro vaše návštěvníky a zvyšte si tím konverzní poměr stránky.

Pokud doma nemáte děťátko, asi bude pro vás zajímavější kupón na slevu 5 % (namísto momentálního 2% kupónu) pro vaše čtenáře. Co je pro to třeba udělat? Udělejte stránku/mikropage propagující aspoň jednu z následujících značek: Puky, Casualplay, Puky, Play, Penguinbag, Eisbarchen, Kaiser, Starchild, Smart trike, Label Label, Brugo nebo Blaumann. Kupón vám vytvoříme speciálně jen pro vás.

Využijte léto na propagaci sezónních produktů

Na stránce Market24.sk najdete všechno možné i na vodní sporty. Míče, nafukovačky, bazény, dokonce i čluny. Kategorie sport je pravidelně aktualizovaná o nové produkty. Podle přehledu v systému jsem zatím nenašla publishera, který by zkusil propagovat dětská kola a odrážedla. Určitě to stojí za vyzkoušení, ceny začínají někde kolem 40 € a končí u 200 €, to je skoro 10 € za provizi.

Potřebujete autentické fotky? Chcete vidět zboží naživo?

Inzerent Market24.sk vás rád uvítá v prostorách svého showroomu. Dohodněte si setkání přes e-mail igor.datko@market24.sk a prohlédněte si produkty vlastníma očima/fotoaparátem. 🙂 PS: V nabídce mají i Lego a světelné meče Star Wars. 😀   Katarína Novotná

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?