Vydáváme knížku pro blogery Blog Hero

Vydáváme knížku pro blogery Blog Hero

V síti Dognet se maximálně snažíme podporovat obsahové publishery. Proto jsme před pár měsíci iniciovali vznik nové knížky – Blog Hero – Tvorba úspěšného vydělávajícího blogu. Proč? Protože právě blog dokáže vytvářet super obsah a často se potom pustí i do jiných affiliate projektů. A to chceme. Chceme vytvářet a podporovat nové publishery.

Předešlá knížka má úspěch

Knížka Online Marketing – tvorba vydělávajícího webu, která je stále v prodeji, má u publisherů i v celé marketinkové obci velký úspěch. Nic podobného se na trhu nevyskytovalo a expertíza 30 autorů dala knížce extrémní přidanou hodnotu. Těší se z ní jak noví, tak existující publisheři. Z nákladu 3000 knížek už zůstalo na skladě jen několik stovek. V rámci edukace trhu se dostala zdarma i do rukou stovek studentů.

Nová knížka pro blogery

I díky úspěchu předešlé knížky jsme pokračovali a připravili novou knížku pro úzkou cílovou skupinu – blogery. Víme, že právě tato skupina publisherů může pro naše inzerenty přinést největší přidanou hodnotu, jakou v affiliate mohou najít. 

Bloger je na pomyslném vrcholu kvality obsahu. Proto je chceme podpořit a dlouhodobě podporovat.

Mezi autory se najdou experti na SEO, content, linkbuilding, sociální sítě či WordPress. Nechybějí desítky blogerů, jejich příběhy, case-studies a doporučení. Všechno proto, aby nováček dostal vítr do plachet a pokročilý bloger načerpal inspiraci. A to všechno pod značkou Dognet, aby věděli, kde mají v případě zájmu hledat kvalitní affiliate kampaně. 🙂

Samozřejmě, i na této knížce jsme spolupracovali s vícerými sponzory, kterým ze srdce děkujeme. Právě díky nim můžeme knížku věnovat i zdarma tisícům lidí, kterým může změnit život. 

Za podporu DĚKUJEME

Ďakujeme za podporu

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?