Video kurz na tvorbu XML katalogových webů pomohl již desítkám publisherů

Video kurz na tvorbu XML katalogových webů pomohl již desítkám publisherů

Zpracování XML feedů do katalogů produktů je v affiliate marketingu velké téma. I proto jsme loni připravili video kurz Produktový XML katalog krok za krokem.

Pro koho je kurz určen?

  • Pro ty, kteří již mají blog / magazín postavený na WordPressu a chtějí ho rozšířit o katalog.
  • Pro ty, kteří chtějí vytvořit nový projekt na WordPressu typu blog + katalog.

Co obsahuje online video návod? A co se v kurzu naučíte?

  • 14 kapitol
  • 4 hodiny video návodů
  • level: začátečník
  • jazyk kurzu: slovenský

Na kurz máme dobrý feedback, proto vám přinášíme pár referencí od publisherů. 👍

Chci kurz! 

P. S.: pokud byste chtěli slevu na kurz, napište 💙, něco vymyslíme! 💪

 

Na svém webu jsem XML katalog měl, ale dá se říct, že to bylo fiasko, takže jsem po roce všechny produkty smazal. Po přečtení kurzu se mi ale vrátilo sebevědomí a zkusím to ještě jednou a lépe. Kurz je jednoduše a pochopitelně napsaný a díky tomu teď vidím chyby, které jsem prvně dělal. Velmi oceňuji odkazy na videa o tvorbě XML katalogů. Prostě super práce! 

  Radoslav Černý 
  Majitel katalogu ecoblog.cz
  ⭐⭐⭐⭐⭐

 

Kurz na vytvoření produktových katalogů použitím XML feedů jsem si zakoupil ze zvědavosti. Sám už některé zmíněné techniky déle používám, ale našel jsem tam i pár nových informací a inspirací. Začátečníkům doporučuji prohlédnout si video návody i vícekrát, zkoušet různá nastavení, testovat a googlit řešení problémů.

Michal Káčer
Aktuálně připravuje katalog
⭐⭐⭐⭐⭐

 

 

Nedávno jsem si zakoupil návod na „Produktový XML katalog“ od Dognetu. Videa jsou vytvořené pro začátečníky, ale i zkušený affilák v něm najde rady k nezaplacení. Doporučuji investovat do tohoto kurzu každému, kdo chce vybudovat kvalitní XML katalog, protože každá rada se vám několikanásobně vrátí. Vše je popsáno srozumitelně tak, aby jste byli schopni spustit svůj první XML katalog na WordPressu.

Ondřej Plotycia
Majitel katalogu svítidel MojeSvetla.cz
⭐⭐⭐⭐⭐

Chci kurz! 

 

Kurz bych určitě doporučil všem, kteří chtějí začít s XML katalogy a nechtějí se učit metodou pokus omyl. Místo dlouhých hodin googlování a zkoušení máte do začátku vše potřebné, a to přehledně a na jednom místě. Kam až vaše projekty posunete je pak na vás 🙂

Lukáš Ráboň
Affiliate partner a majitel webu chciporadit.cz
⭐⭐⭐⭐⭐

 

Jsem začínající affilák, i když jsem s WordPressem několikrát pracoval, v práci s XML feedem jsem měl velké mezery a bádal jsem. Kurz mi dost pomohl nasměrovat a inspirovat jak na to, tvořím podle něj můj první katalog CBDvyrobky.cz. Ke kurzu se občas vracím i zpětně při dalších pokusech.

Daniel Benda
Majitel katalogu cbdvyrobky.cz
⭐⭐⭐⭐⭐

 

Tento hodnotný video kurz zájemci ukáže, jak může svůj Affiliate katalog nejen vytvořit a nastartovat, ale posouvat jej, aby skutečně fungoval a byl zajímavý a přínosný pro obě strany affiliate spolupráce. Pomůže vytvářet katalog tak, aby se na stránky dostala relevantní návštěvnost, která u inzerentů nakupuje a přinese očekávané provize.

Vojtěch Kuthejl
Affiliate publisher a majitel katalogu svetorechu.cz
⭐⭐⭐⭐⭐

Chci kurz! 

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?