Tip na kampaň: Suteren.sk

Tip na kampaň: Suteren.sk

Mezi kampaně, které se věnují módě, zařazujeme také naši novou kampaň Suteren.sk, která je v Dognetu spuštěná od února, ale už nyní je o ni poměrně velký zájem. Poznáte tuto kampaň? Pokud ne, v tomto článku Vám o ní řekneme něco víc. 🙂

Co je Suteren.sk?

Počátky e-shopu Suteren.sk začaly v roce 2016, kdy se provozovala nejdřív kamenná prodejna na náměstí v Dubnici nad Váhem. Prvotní vize bylo vytvoření skate shopu, ve kterém nabízeli skate značky jako Vans, Supra, DC, Etnies, Element či Quicksilver. Později se začalo pracovat na internetovém obchodu, který je v provozu dodnes. Do e-shopu bylo zařazených několik dalších celosvětově známých značek v oblasti snowboardu a surfingu jako je Burton, Horsefeathers, Roxy, Volcom, Meatfly a podobně.

V současnosti je provozovaný jen e-shop, který je založený čistě na prodeji Streetwear a Skate oblečení, obuvi, doplňků, ruksaků a cestovatelských kufrů. Nabízí více než 90 značek. Přibyly i mainstreamové značky typu SIK SILK, Champion či Thrasher.

Fakta o kampani Suteren.sk v Dognetu

  • V kampani je dohodnutá provize pro obsahové publishery na 10 %, pro cashbackové portály na 7 % a pro kuponové weby na 6 %.
  • Délka cookies je standardně nastavená na 30 dní.
  • Konverzní poměr je v Dognetu 10, 76 %.
  • Mezi prvky, které mají publisheři k dispozici, patří bannery, kupony a XML feed.
  • Kampaň má povolené přímé PPC.

Výhody e-shopu Suteren.sk

Velkou výhodou e-shopu je jedinečnost a bohatost značek, které je možné najít pouze v omezeném množství obchodů. Zákazníci mají na výběr z nejaktuálnější nabídky produktů, protože zboží z nové kolekce naskladňují každý měsíc.

Silný brand v oblasti street a skatewear. Široký sortiment oblečení, doplňků a obuvi.

Používají věrnostní program pro věrné zákazníky, kterým dávají odměnu za věrnost formou uplatnění slevy 12 % na všechny výrobky.

Zboží posílají na Slovensku, ale i do Česka. Pro slovenské zákazníky, kteří žijí mimo Slovenska, mohou doručit zboží v rámci celé EU.

Prozákaznický přístup a péče o zákazníky od vytvoření objednávky přes dodání až po případný servis patří mezi jejich další výhody.


Při objednávce nad 70 € nabízejí dopravu zdarma. V případě objednávek do 69,99 eur zákazník zaplatí za levné doručení od 2,50 €.

Při odběru newsletteru si zákazníci mohou uplatnit slevový kupón až do 20 %. Zboží skladem – doručení do 48 h od objednání.

Jako součást nákupu získají zákazníci malý dárek jako pozornost. Většinou to bývá pero nebo brožura na slevu na další nákup. Fanoušci e-shopu se mohou zapojit do soutěží, které organizují každý měsíc na sociálních sítích o věcnou cenu.

Zákazníci si aktuálně mohou nakoupit už jen prostřednictvím e-shopu, neboť kamenný obchod už není v provozu. Pro Dubničany a lidi z okolí mají k dispozici odběrné místo, kde si mohou zakoupené zboží vyzkoušet bez nutnosti platby dopravy.

Jak kampaň co nejlépe využít?

Streetwear fashion patří mezi oblečení, které si lidé oblékají převážně ve svém volném čase, hlavně díky jeho pohodlnosti, volnosti a vzdušnosti. Kampaň Suteren.sk nabízí oblečení, obuv a doplňky, které jsou nejen pohodlné, ale také velmi stylové a trendy.

Produkty z kampaně jsou zboží, které je prodávané a žádané po celý rok. Samotným kategoriím produktů se samozřejmě daří podle ročního období. Aktuálně v jarním období jsou v kurzu bundy, bomber bundy, mikiny a rifle.

Kampaň se skvěle hodí na módní blogy či magazíny, v nichž se můžete zaměřit na jednotlivé produkty a postupně na každý z nich udělat článek. Můžete vytvořit články na téma například “TOP 5 MUST HAVE sportovních oblečení v šatníku” nebo “Typy outfitů pro různé příležitosti”, případně představení jednotlivých značek z kampaně, ve kterých se zaměříte na vybrané kusy oblečení. Díky dostupnému XML feedu se hodí i pro katalogy se sportovním oblečením a doplňky.


Komunikujte velké množství výběru značek, sílu brandu, jedinečnost dostupnosti sortimentu, originalitu a kvalitu produktů, věrnostní program pro zákazníky, ale i milý dárek k nákupu a prozákaznický přístup. Poukažte na vysokou spokojenost zákazníků e-shopu.


Pokud kampaň tedy ještě nepropagujete, neváhejte a nasaďte si ji. V případě dotazů ohledně kampaně nás klidně kontaktujte. 🙂

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?