Spustili jsme prvních 9 mediálních kampaní

Spustili jsme prvních 9 mediálních kampaní

Pro publishery sítě jsme připravili novinku, kdy mohou vydělávat i jinak než formou provizí. Mohou získat extra provizi za mediální obsah a pomoc, která není měřitelná přes „provize“. 

O co mají inzerenti zájem?

Standardně jsou to PR články, spolupráce na sociálních sítích nebo odkazy. Mediální kampaň stále přísluší k nějaké klasické affiliate kampani. Právě u ní najdete i popis, s čím potřebuje inzerent pomoci, co požaduje a přibližně kolik nabízí. Popis najdete na konci popisu affiliate kampaně.

Které kampaně jsou zapojené a mají media kampaň, najdete v katalogu kampaní. Stačí kliknout ve filtru „Media“.

Jak to funguje?

  1. Vyberete si media kampaň
  2. Podíváte se, zda splňujete požadavky
  3. Pokud ano, požádáte o přidání do kampaně
  4. Napíšete, jak můžete inzerentovi pomoci
  5. Dohodnete se formou e-mailu
  6. Odměnu vám inzerent připíše do media kampaně a uvidíte ji mezi klasickými provizemi

Síť Dognet funguje jako „dohazovač“ spolupráce a „peněženka“. Inzerent získá mediální partnery a publisher další zdroj příjmů. Nezasahujeme a ani negarantujeme dohody mezi inzerentem a publisherem. Musí si to dohodnout a uhlídat samostatně.

Na co si dát pozor?

  1. V žádosti o přidání do media kampaně popište, co nabízíte, co nejdetailněji. Čísla, sumy, dosah. Prostě všechno, aby inzerent věděl, co nabízíte. 
  2. Při spolupráci se jasně dohodněte, co má být výstup a jaký proces. Co, kdy, za kolik. Dognet je zprostředkovatel vztahu a systém na vyplacení. Ne policajt 🙂
  3. Mějte reálná očekávání a vystupujte jako dobrý partner. Inzerenti to ocení.

Těšíme se na vás 🙂

Štefan Polgári

V online marketingu sa pohybuje už viac ako 10 rokov. Spoluzaložil affiliate sieť DOGNET a affiliate marketingu sa venuje na profesionálnej úrovni. Spoločne s kolegami sa snažia tento odbor na Slovensku pozdvihnúť a zapojiť čo najviac publisherov.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?