Spouštíme systém Inserta – „Adsense“ pro affiliate produkty od inzerentů sítě Dognet

Spouštíme systém Inserta – „Adsense“ pro affiliate produkty od inzerentů sítě Dognet

Již několik měsíců pracujeme na reklamním systému „Inserta“. Pomocí něj umí affiliate publisher sítě Dognet získat reklamní box (script), který automaticky najde vhodné produkty podle klíčových slov a zobrazí relevantní produkt. Je to kontextuální cílení, které znáte z reklamních systémů jako Google Adsense či ETARGET.

✅ Systém vybírá podle cílení z více než 12 000 000 produktů
✅ Produkty vybírá pouze z kampaní, kde je publisher schválen
✅ Publisher má k dispozici plně konfigurovatelný box
✅ Stačí nasadit ao aktualizaci produktů v boxu se postará systém Inserta

Nyní si jej máte možnost oficiálně vyzkoušet v testovacím BETA provozu.

Systém funguje zcela automaticky. Po „vyklikání“ designu boxu a vložení do stránky funguje cílení automaticky. Systém sám najde vhodné produkty v kampaních, ve kterých jste jako publisher schváleni.

Automatické hledání i manuální zadání klíčových slov

Systém a box si umíte při vygenerování nastavit libovolně podle toho, zda chcete, aby Inserta vybírala a hledala klíčová slova podle textu „kolem“ nebo si definujete klíčová slova samostatně.

Pro co nejpřešnější cíleně doporučujeme vkládat box do každého článku separátně a přidat zájmová klíčová slova. Úplně stačí i jen jedno slovo – produkt, který byste tam chtěli mít. Systém už sám vybere to, co se hodí nejvíc.

Cílení umí fungovat automaticky, ale nejpřešnější výsledky získáte zadáním klíčových slov ke každému boxu zvlášť.

Například pokud pište článek o letních vedrech, přidejte si box a zadejte klíčové slovo „klimatizace“. Získáte tak doporučení právě na tento segment.

Ideální formát pro články

Systém Inserta jsme připravovali hlavně jako „bannerový“ formát pro články. Není to tedy primární formát, který byste nasadili na místo Google Adsense do sidebaru nebo patičky webu. Pro klasické bannerové pozice se samozřejmě více hodí Google reklama. Pro cílené články je zde Inserta.

V rámci nastavení jej umíte plně přizpůsobit designu webu. Stačí si vybrat z pestré nabídky toho, co lze pro box nastavit.

Nezapomeňte, že lze nastavit i nadpis boxu či texty na tlačítkách. Všechno proto, abyste si vytvořili ideální box pro váš web a článek.

K umístění vám stačí 2 kódy

  1. První je samotný script produktového boxu. Ten umístěte podobně, jako Google reklamu nebo jakýkoli script přímo tam, kde chcete box zobrazit. Umisťuje se stejně jako Google Adsense reklama či ETARGET.
  2. Druhý (delší) je inicializační skript se umisťuje do patičky před </body> tag. Je to site-wide script, podobně jako Google Analytics.

Insertu naleznete již nyní ve své administraci

Stačí se podívat do menu a prokliknout se do konfigurátoru. Kromě aktuálních funkcionalit chystáme:

🚀 Zlepšení automatického cílení
🚀AI pro cílení a vyhodnocování úspěšnosti výběru produktů do boxů

Pokud byste měli jakékoli dotazy, napište mi na takac@dognet.cz 

Těšíme se na feedback! 🙂

 

 

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?