První HotDognet – affiliate meetup úspěšně za námi

První HotDognet – affiliate meetup úspěšně za námi

Hrstka vyvolených, kteří stihli uchvátit lístek, se setkala na prvním affiliate meetupu HotDognet. Lístky se vyprodaly rychle a mnozí jste se nedostali do našeho sklepení. Myslíme i na vás, a proto vám přinášíme záznam z HotDognet #1. Největším přínosem bol networking a diskuze u baru. Naši publisheři měli možnost vyzpovídat u baru i známé úspěšné publishery a manažery, např: Michal Hradil, Tomáš Polakovič, Vlado Rejholec, Peter Chodelka. Toto je asi ten největší důvod, proč se vyplatí přijít osobně. Kromě hotdogů samozřejmě. Pár statistík: Snědlo se 70 hotdogů, vypilo se 4 a půl láhve Captaina Morgana, 1 láhev Finlandie, 20–30 piv… ostatní jsme nestihli počítat. 😀 Vydrželi jste pít do půl druhé ráno. Pevně věříme, že se akce všem líbila. Určitě uděláme i pokračování, proto sledujte náš Facebook.

Novinky a tipy pro publishery

HotDognet začal prezentací novinek sítě, které přednesl Štefan Polgári. Uvedl také 5 nápadů na affiliate projekt, o kterých se následně horlivě diskutovalo v publiku.
Na videu jsme utajili Affiliate nápad č. 2, ale můžete si ho prohlédnout ve Števově prezentaci. 🙂

XML feedy – Použití a nasazení

Po tom, co jsem napsala článek o importu XML feedu do WordPressu, se rozmnožily katalogové weby jako houby po dešti. Rozhodla jsem se proto udělat prezentaci o tom, nad čím je třeba se zamyslet a že to celé není jen o tom importu, ale o tom, jak katalog propojit s dalším obsahem na webu.

Jak tvořit internetový obsah

Vlado Rejholec povyprávěl o tom, jak tvořit obsah pro webový projekt. Probrali jsme témata jako analýza klíčových slov, formátování textu a paragrafy, nadpisy, interní/externí odkazování, nofollow/dofollow, obrázky, videa, buttony, call-to-action prvky na webu. Rejholec odhalil i svoje nejoblíbenější WordPress pluginy.
Katarína Novotná

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?