REPORT: Vánoční HotDognet plný expertů a networkingu

REPORT: Vánoční HotDognet plný expertů a networkingu

HotDognet je affiliate meetup, který pořádáme 2x ročně pro české a slovenské partnery. Bývá pravidlem, že vždy kromě networkingu se mohou těšit také na přednášky z naší sítě. Letos jsme se rozhodli eventu udělat menší upgrade a do programu jsme přidali panelovou diskusi a přednášku od experta na SEO. 🚀

Základem eventu byly přednášky

Program odstartoval kolega Ľuboš Mišík, který našim partnerům odprezentoval novou platformu D2. Testovací verze tohoto systému má být spuštěna již v začátcích roku 2024. Systém umožní partnerům lepší přehled o jejich kampaních, reporting a detailnější nastavení provizí. Kromě D2 v roce 2024 plánujeme jako síť spustit zcela nové prostředí, které bude fungovat na bázi různých modulů. Moduly umožní možnost spolupráce mnohem většímu počtu partnerů a také e-shopů. Přibude modul CPC, modul pro spolupráci s influencery a extra spolupráce. 

 

Druhá přednáška byla věnována SEO a linkbuildingu. Speakrem byl Pavel Ungr jako historicky první host na HotDognetu. 🚀 A podle vašich ohlasů to byla opravdu dobrá volba. Pavel na konkrétních příkladech zhodnotil, na co se z hlediska vývoje umělé inteligence pravděpodobně musíme v affiliate marketingu připravit, jak se změní SERP z pohledu uživatele a z pohledu affiliate partnera. Trend AI se sebou přináší mnohá zlepšení, ale má i svá negativa. Jedním z příkladů, se kterým jsme se setkali všichni, je nerelevantnost výsledků. Pavel shrnul, jaké problémy společnosti vyvíjející umělou inteligenci budou muset řešit a naznačil i jejich možná řešení. Největším překvapením bylo možné úplné smazání umělé inteligence tak, jak ji nyní známe, kvůli zákonu o GDPR, na který je, jak se zdá, i AI krátká.

 

Panelovka splnila vaše očekávání

Po přednáškách následovala panelová diskuse, kterou vedl Štefan Polgári, a na vaše dotazy odpověděli kromě Pavla Ungra i Janko Januška jako expert na SEO a linkbuilding. Od panelové diskuse jsme si hodně slibovali a přesně tak bylo. Otázek hosté dostali tolik, že jsme je ani nestihli všechny kvůli času zodpovědět. Oba hosté zmiňovali několik zdrojů, které se vyplatí sledovat. Většinu z nich najdete na jejich stránkách: Pavel Ungr, Janko Januška. Zároveň je můžete přímo oslovit na osobní konzultaci, která vám po všeobecném nahlédnutí do problematiky dá určitě hodně.

 

Tradičně hlavní program zakončujeme soutěží přes Kahoot. Cenou jsou většinou alkoholické nápoje, asi proto je soutěž tak oblíbená. 😅

 

Networking a tradiční hotdogy

Po oficiálním programu jsme se pustili do networkingu. Díky otevřenému baru to nebyl velký problém. 🍻 Příjemnou pohodovou atmosféru dotvářelo i občerstvení v podobě hotdogů od Regal Burger. Těšíme se z vašich pozitivních reakcí, které jsme dostali, a v příštím roce se můžete těšit na další HotDognety, které pro vás chystáme.

Pokud jste se dočetli až sem, tak jsme vám zároveň odpověděli na otázku, proč se vyplatí chodit na HotDognet. Kromě networkingu, na který se vždy těší celý tým Dognetu, vám chceme přinést také nové zdroje informací, které vám jako našim partnerům pomohou při propagaci kampaní a efektivním affiliate marketingu.

Vydělávající affiliate web
E-book zdarma

Vydělávající affiliate web

Už jste jen jeden krok od e-booku, který vám pomůže získat klíčové informace o správném natavení a fungování vaší affiliate kampaně

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?