Nová kampaň – parfémy Elnino.sk

Nová kampaň – parfémy Elnino.sk

Ve spolupráci s Elnino.sk  jsme pro publishery sítě DOGNET připravili exkluzívní kampaň  „Parfémy Elnino”. Jedná se o klasickou affiliate kampaň. Odměňování je postavené na provizním systému, kdy publisher dostává procento z prodeje. Odměňování: CPS Výška odměny: 5 % Parfémy Elnino jsou už 11 let stabilním a spolehlivým prodejcem originálních parfémů na Slovensku, ale i v zahraničí. Mají 438 000 parfémů v 1 500 kategoriích, 100% záruku originality a vše na skladě. Elnino.sk pravidelně přináší novinky ze světa parfémů a kosmetiky. Své postavení na trhu si vybudovaly prodejem kvalitních produktů světových značek za velmi příjemné ceny. Na Elnino.sk objevíte každý den něco nové. Více o inzerentovi na Elnino.sk Konverzní poměr eshopu je 2,47 % a průměrná výška objednávky 34,46 €. Eshop vyřizuje měsíčně tisíce objednávek a má velmi dobré recenze na Heuréce, Pricemanii a i na Najnákup.sk. K dispozici jsou bannery, reklamní lišta, PR články a XML feed na vyžádání. Stačí se ozvat. Nápady pro využití kampaně:
  • Ideální kampaň pro fashion segment, blogy a recenze produktů. Stačí doporučit produkt, odkázat na konkrétní podstránku a konverze budou velmi vysoké.
  • Inzerent má široké portfólio – od parfémů přes kosmetiku až po značkové přípravky na hubnutí.
  • XML pro katalogy produktů můžeme dodat po dohodě.
  • Eshop má stálé akce a výprodeje, které se dají komunikovat na návštěvníky.
  • Doporučujeme také microsite a cílené SEO články na konkrétní značky. Můžete snadno získávat organický traffic z Google.

Kompletný popis kampane

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?