Máme 100 aktivních kampaní v Dognetu! 100!

Máme 100 aktivních kampaní v Dognetu! 100!

S potěšením vám oznamujeme, že v naší síti máme už 100 aktivních kampaní. A short time ago in a galaxy not so far away, small affiliate network was born. In a country named Slovakia, Dognet brought new performance online marketing to the market. And today, we are pleased to announce the launch of our 100. campaign! Wuaaaaaaa

tumblr_o39blewqbf1sgl0ajo1_500

100 aktivních kampaní !!!

Byla to dlouhá cesta. První konverze padla 1.6.2013. Od té doby jsme přinesli víc než 150 000 schválených prodejů inzerentům na Slovensku i v Česku. Naši inzerenti získali objednávky v objemu přes 2,5 miliinu eur a našim publisherům jsme za to vyplatili provize v hodnotě přes 450 000 eur. Náš nejlepší partner si od nás odnesl už přes 38 000 eur. Naše cesta však teprve začíná. Do naší sítě brzy přibudou další velcí inzerenti, o které se postarala naše nová sale manažerka Nela. Co všechno jsme ještě pro vás zpytlíkovali?
  • Zorganizovali jsme 2 střetnutí Noc affiliate marketingu (záznam z první a druhé noci affil marketingu).
  • V našem sklepení jsme uspořádali komorní meetup HotDognet (video).
  • Píšeme know-how články na náš blog.
  • Na online chat jsme nasadili člověka, který má zkušenosti s tvorbou webů, PPC kampaní, SEO, rychlostí stránky a v případě potřeby umí i předpovědět aktuální dopravní situaci, a dokonce dost přesně..
  • Štefan rozběhl vzdělávací projekt Super Affiliate Academy pro začínající publishery, který je dnes i v knižní podobě..
  • Pomocí projektu Fabulous se snažíme pomoci blogerkám, které neví, jak vydělat na svých blozích.
  • … a mnoho dalšího
Ďěkujeme všem publisherům i inzerentům, kteří s námi spolupracují, a těšíme se na další provize. 😉 May the Force be with you

giphy

Další články, které by tě mohly zajímat

Které inzerenty u nás najdete?